Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Слідом за дружиною від свободівця Швайки втік і помічник

Слідом за дружиною від свободівця Швайки втік і помічник
Слідом за дружиною від свободівця Швайки втік і помічник

Голові Верховної Ради України В.Рибак
Голові фракції ВО «Свобода» у Верховній
Раді України О.Тягнибоку
Народному депутату України І. Швайці

                                                                  Відкритий лист
Я, Данченко Віктор Іванович, звертаюсь до Вас з відкритим листом.
Довгий час я займаюсь адвокатською практикою в місті Антрациті Луганської області та спеціалізуюся на захисті прав водіїв і власників транспортних засобів. Я є директором Адвокатського бюро «Данченко і Партнери», директором юридичної фірми «Авто-Юрист», судовим експертом «Дослідження обставин ДТП», головним редактором газети «Автоюрист», Головою громадської організації «Захист прав водіїв» і правозахисником.
У місті Антрациті у мене відкрита громадська приймальня за адресою вул. Кірова 1/31, де я приймаю всіх постраждалих від корупції на дорогах, і в правоохоронних органах.
У березні цього року Ігор Швайка, куратор Луганської області від ВО «Свобода» запропонував мені стати своїм представником в місті в статусі помічника народного депутата України. Розглядаючи його пропозицію як можливість реалізувати свої подальші плани у сфері боротьби з корупцією в органах Державтоінспекції та правоохоронних органах, для захисту прав водіїв, я погодився. Однак я сильно помилявся, сподіваючись, що ВО «Свобода» зацікавлена в захисті прав українських громадян. Якраз навпаки. Зовсім недавно, по раніше обумовленій домовленості з Ігорем Швайкою, я приїхав до Києва для надання зібраного мною за багато років моєї практики матеріала до Комітету Верховної Ради з боротьби з корупцією. Однак Ігор Олександрович так і не знайшов можливості зі мною зустрітися, пославшись на справи політичні.
Незважаючи на це, користуючись статусом помічника народного депутата України, я все ж потрапив у парламентський комітет з боротьби з корупцією.
Але і тут мені були не раді, всім своїм виглядом давши зрозуміти, що їм це не цікаво, у них в Раді зовсім інші функції і завдання. АЛЕ ЯКІ завдання можуть бути важливіше допомоги суспільству у боротьбі з корупцією?! За що цим депутатам платять гроші? У розмові зі мною Анатолій Гриценко – партнер ВО «Свобода» по коаліції, пояснив наступне: «А. Ви з Луганської області, тоді звертайтеся на Банкову. Луганська область за кого проголосувала? «Зовсім по іншому повівся Геннадій Москаль, перший заступник Комітету Верховної Ради з боротьби з корупцією, який приділив мені час, уважно вислухав і пообіцяв допомогти. Я передав йому пакет копії документів, за якими за законом необхідно залучати до кримінальної відповідальності слідчих, прокурорських працівників і суддів.
Раніше, на особисте прохання Ігоря Швайки, абсолютно безоплатно я відкрив у своєму офісі громадську приймальню народного депутата, прикрасивши її партійною символікою. Завдяки цьому я став для місцевого населення зневажаємим «пособником фашистів», піддавався постійним нападкам з боку жителів, вступив у конфлікт з контролюючими структурами та органами місцевого самоврядування. Однак навіть це не стало для мене перешкодою для захисту своїх ідеалів, в які я свято вірив. Більше того, це підстьобнуло мене до ще більш активної роботи, я бажав довести, що народ помиляється, що не підтримує ініціативи націоналістів. Але народ, як завжди, виявився правий – помилявся я.
Я неодноразово організовував народному депутату зустрічі з активом міста Антрацита, зокрема, з працівниками рудоремонтного заводу, жителями будинків по вулиці Кірова які руйнуються та інші.
Ігор Олександрович багаторазово обіцяв їм допомогти у вирішенні їхніх проблем, заявляючи, що «Свобода» – єдина сила в Україні, яка працює в інтересах українців, і готова по справжньому боротися з корупцією Однак минали місяці, а Швайка так і не спромігся зробити хоч що – небудь з обіцяного для вирішення проблем антрацитівців. Люди приходили до мене як до його помічника і запитували, зрушилися з мертвої точки їхні запитання, але мені нічого було їм відповісти і було просто соромно дивитися їм в очі.
Тоді я почав розуміти, що за всіма багатообіцяючими діями Ігоря Олександровича стоїть виключно бажання «попіаритися». І вся ця біганина з прапорами і псевдопатріотичним оскаженілим націоналізмом по області просто прикриває банальну бездіяльність, непрофесіоналізм, жагу до влади і наживи.
Ігор Олександрович! Я повернув Вам назад моє посвідчення помічника нардепа від ВО «Свобода» як марний папірець з підписом нечесної людини. Воно ганьбить мою репутацію чесного адвоката, правозахисника Приміряйте цю роль на когось іншого – адже бажаючих нажити політичний капітал на народному горі у нас хоч греблю гати.

А мені з Вами не по дорозі.

З повагою ,Віктор Данченко.

НБН


Теги статьи: Швайка

Дата и время 01 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2427
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте