АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Чим насправді займається СБУ в Кіровоградській області..?

Чим насправді займається СБУ в Кіровоградській області..?
Чим насправді займається СБУ в Кіровоградській області..?

У редакцію «Повені» постійно надходять звернення щодо ситуації, яка є загрозливою для сталого функціонування господарства та суспільних інститутів Кіровоградській області.

Наразі відомо про роздачу листівок про створення Кіровоградської Народної Республіки (КНР) та приєднання її до Російської імперії у Світловодську.

2 серпня, молодики в десантних беретах, з червоними прапорами із радянською символікою організували флешмоб на вулиці Дворцовій. Навіть по вигляду зрозуміло, що ця «братія» ніде не служила. Тим більше, що в цей день всі десантники країни влаштували своєрідний день пам`яті без купання у фонтанах та пафосних речей.

На думку редакції в цьому всьому почала проглядатися чітка система, яка вже «розхитує» Кіровоград і при бездіяльності відповідних органів – може привести якщо не до дестабілізації ситуації на Кіровоградщині в цілому, то в деяких регіонах області…

Проте СБУ мабуть занепокоєна більш нагальними питаннями та мирськими потребами , а саме, за наказом губернатора Петіка «виламує руки» керівництву Побужського феронікелевого комбінату примушуючи останніх до «співпраці». Тобто – старі схеми працюють на нову злочинну владу..?

Тож і постає питання – «Так чим насправді займається наше СБУ?»…

http://povin.com.ua/


Теги статьи: КировоградСБУ

Дата и время 05 августа 2014 г., 09:46     Просмотры Просмотров: 3103
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте