АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Нардеп «Свободівец» Мірошниченко готує збройний конфлікт на Сумщині

Нардеп «Свободівец» Мірошниченко готує збройний конфлікт на Сумщині
Нардеп «Свободівец» Мірошниченко готує збройний конфлікт на Сумщині

Після того як патріоти встановили флагшток з червоно-чорним прапором, стяг хотіли підпалити, потім украли.

  Представники «Свободи» повісили його знову і заявляють, що всім кому цей прапор не до душі, потрібно виїхати з країни. Ось як описує це ініціатор конфлікту, помічник народного депутата від «Свободи» Ігоря Мірошниченка Юлія ЛЕВЧЕНКО:  «Слава Україні! Після того як над містом Суми замайорів червоно-чорний стяг Боротьби ми з’ясували, що в місті є декілька людей, які вирішили вести боротьбу з Українськими символами. Спершу вони віднесли заяву в міліцію про встановлення флагштоку, Бачите в них виникли сумніві законності встановлення, потім через декілька днів булу Спроба спаплюжити прапор, його намагалися підпалити, и вчора зранку його взагалі вкрали ... Заява про крадіжку в міліцію вже надали, начальник міліції особисто пообіцяв слідкувати за цією справою і надати патруль, який буде наглядати за стягом. Так як, після того, як ми вчора в вечорі втретє вивісили прапор Боротьби українського народу за незалежність, що є поза Дуже актуальним, хочу звернута до тієї наволочі, яка Це Робить: Скільки б ви НЕ намагалися його прибрати, Ваші СПРОБА марні! Прапор має всі законні й Моральні Підстави там буті і буде! Якщо вас пригнічують ці кольори - чемодан вокзал Росія! Слава нації », - написала помічниця. 

 

  Під час мого перебування на Сумщині, з відки я родом, я отримав безліч дзвінків і звернень з проханням не розпалювати конфлік і зняти полотно, замінивши його на державний прапор. Після мого дзвінка з метою отримати коментар від Юлії Левченко, вона заявила, що я сепаратист і зрадник, і що в Конституції немає заборони на цей прапор. 

 Сумчани, які звернули до місцевих ЗМІ і до нашого також, дуже обурені таким фактом і вважають, що сьогодні не  на часі дратувати суспільство цим питанням, даючи можливість завтра розв’язати війну із за прапора в Сумах, адже люди хочуть зібратися по соцмережам для заміни червоно-чорного прапора на державний. У випадку протистояння цьому з боку Свободівців, сумчани обіцяють силовий Конфлікт.Після моєї розмови з пані Юлею, я отримав новий дзвінок від теж "помічника" Ігоря Мірошніченка, який обізвав мене брутальною лайкою та погрожував фізичною розправою, як розправилася Свобода з нардепом Олесем Донієм. 

 

http://flashontimenews.com/
Источник: http://flashontimenews.com/index.php/politika/item/2356-nardep-svobodivets-miroshnichenko-gotue-zbrojnij-konflikt-na-sumshchini


Теги статьи: Мирошниченко Игорь

Дата и время 12 августа 2014 г., 10:23     Просмотры Просмотров: 2696
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050248