АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Кращий дерибан року. Як Гройсман у Вінниці пляжі під забудову віддав!

Кращий дерибан року. Як Гройсман у Вінниці пляжі під забудову віддав!
Кращий дерибан року. Як Гройсман у Вінниці пляжі під забудову віддав!

Фото зроблені в районі пляжу Гонти.

Сьогодні ще декілька ділянок повністю позбавлені дерев і готові під будівництво. Раніше тут була велика зелена територія, так звана рекреативна зона. Були стихійні футбольні та волейбольні майданчики. Надзвичайно велика кількість людей і зараз приходять сюди відпочивати. Також на фото є фото місць яких ще не забудували, на них видно яка це гарна територія. Ніякими будинками тут і не пахло до того як міська рада не розпродала усі земельні ділянки. Один з власників будинку заліз на метрів 5 в дорогу, йому здалося мало, кажуть, що якийсь суддя. Цікаво звідки у нього гроші на такий будинок, зарплати то у них не такі і великі.  Розпочну з початку. Як тільки розпочалося перше будівництво, ініціативна група записалася до в.о. міського голови Володимира Гройсмана (2005 рік). Тоді ще можна було попасти на прийом. Володимир Борисович пообіцяв, що виїде на місце і подивиться. Як нам повідомили будівництва не буде, таке рішення прийняв в.о. міського голови.

І дійсно будівництва не було, але всього один рік. Через рік почали активно вивозити будматеріали та будувати котеджі.  Зверталися ми і у інші органи влади, міліцію, прокуратуру, писали листи міністрам та президенту, але ніякого діла у них не було до вулиці Гонти, тому писалися одні відписки.
У газеті РІА було багато оголошень про продажу ділянок по вул.. Гонти. Зателефонувавши за одним з них, я зустрівся з агентом по продажу нерухомості, у якого було близько 20 копій державних актів на ділянки набережної зони Південного Бугу. На усіх них були замальовані прізвища власників, а внизу підпис міського голови Гройсмана.


На прийом до мера уже не можна було записатися, дуже складна стала процедура. Тому зустрівши міського голову у вестибюлі міськради, запитав, чому почали будувати. Володимир Борисович намагався викрутитися. Спочатку заперечив, що не будується і не буде. Але уже велося будівництво. Тоді він повідомив, що обов’язково розбереться і заборонить будувати. А як ви можете заборонити, якщо у людей земельні акти на руках, запитав я. Гройсман: «Розуміє, їх видали до мене, тому потрібно навести лад». Але ж там на усіх актах ваш підпис, знову заперечив я. Викручуватися не було куди, і пан мер накивав пятами, сказавши, щоб я до нього зайшов на наступному тижні.

 


На той момент ділянки продавалися за ціною 100-130 тисяч доларів. Тобто 20 актів це 2 мільйони доларів, які не потрапили до бюджету міста Вінниці. Цікаво за яку ціну вони приХватизувалися, а скоріше просто наділені вінничанам безкоштовно. І тепер хто б мені не говорив, який наш мер господарник, ніколи не повірю. Тому що за 2 мільйони доларів можна було набагато більше нагосподарювати у нашій рідній Вінниці. А скільки таких махінацій було проведено за останніх десять років, і скільки грошей не попали до бюджету. Скільки територій за ці гроші можна було привести в порядок, скільки спортивних та дитячих майданчиків можна було побудувати??? Та людина слова не тримає, лукавить!!!

Однак деякі місціві тролі вважають що так має бути, все нормально, Вова хароший. От наприклад коментар місцевого блазня Юрий Пархомчука: Це відома історія, але розкопали її й гвалт підняли журналісти, а не всякі містечкові буратіни від політики. Тому варто сказати й Б. Що узаконювались акти на підставі ранішніх договорів куплі-продажу через суд і того суддю вже поперли. Що одним з власників ряду ділянок, які виставлялись на продаж, був ваш друг Маліновський Віктор. А от інший штатний троль Гройсмана Наталия Гаевиквыч: можете сейчас что-то изменить по этой ситуации? нет! если земля продана то тут хоть козлом скачи но уже все!! за незаконное вторжение на чужую территорию - вот тут да надо "подвинуть" все в пределы узаконенного участка, а на счет "зарплат" даже не начинайте !! давайте у всех спросим где "заработали " деньги и вы знаете ответ(!! не знаю но мне кажется, что это не уместно сейчас......

От Вам і кращий МЕР, бідна Україна!!!

 

Борис Максимчук Компромат Украины и России


Теги статьи: ВинницяГройсман

Дата и время 14 августа 2014 г., 14:24     Просмотры Просмотров: 3545
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Порошенко и Гройсман обязались перед МВФ ввести абонплату за газ с 1 августа
Цена на газ в Украине на «рынке им. Гройсмана» сегодня завышена минимум вдвое
Игорь Ткачук: портовой воришка из Винницы

27 млрд грн долга это и есть цена газовой «реформы» от Гройсмана, — Кучеренко
Порошенко использует блокаду, чтобы убрать Гройсмана, - Тарута
95% дорог Украины развалились, хотя деньги есть - Гройсман

Кожен десятий нардеп має фальшивий диплом. Сумнівні дипломи у Ложкіна, Насірова і Гройсмана
Гройсман о блокаде Донбасса: "Это попытки заблокировать наш экономический рост"
Семенченко-Гройсману: Вам не набридло брехати? Зав’язуйте з гучними заявами. Народ вже перестав сміятися

Кабмин, не убоявшись коллапса, отменил 100 актов, "кошмаривших" бизнес
Кабмин отказался от бумажных документов
Гройсман: система финансирования больниц в стране изменится

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте