Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Депутат Пресман про Держказначейство: Гроші отримують ті, хто дає відкати в 17%

Депутат Пресман про Держказначейство: Гроші отримують ті, хто дає відкати в 17%
Депутат Пресман про Держказначейство: Гроші отримують ті, хто дає відкати в 17%

Колишній регіонал виступив з різкою критикою глави казначейства Тетяни Слюз, розповівши про "решалах" і "відкати". Свою правоту Пресман готовий відстоювати в суді.

Олександр Пресман розкритикував главу казначейства

Депутат парламентської групи "Економічний розвиток", колишній регіонал Олександр Пресман звинуватив у корупції главу Держказначейства Тетяну Слюз.

Таким чином депутат прокоментував пов’язану з ним реалізацію великого проекту берегоукріплення в передмісті Одеси вартістю понад 20 млн гривень, який сьогодні зупинений через блокування коштів казначейством.

"Я хочу сказати, що казначейство - це сама бандитська структура, яку я взагалі не зустрічав. Сьогодні голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз вибудувала роботу таким чином, що бюджетні гроші отримують ті, хто дає відкати. 17% від суми - це мінімально. І це по всій країні. До речі, починали з 10%", - стверджує нардеп.

На питання ZN.UA щодо докази своїх слів, Пресман відповів: "Я знаю, що кажу. І нехай вона в суд на мене подає. Адже це не мій особистий питання, а місцевих рад і громад. Це проблема заборгованості бюджету підприємствам, і, як наслідок, боргів по зарплаті".

"До мене звернувся доктор Лиманський, головний лікар лікарні в місті Южне. Це мій округ. Борг понад 1 мільйон гривень. Питання знаходиться на розгляді у судах. Це гроші місцевого Южненського ради. Це їхні податки, кошти бюджету розвитку. Але я до Слюз, з якою ми працювали у Верховній Раді в одному комітеті, додзвонитися, достукатися не можу. На мій запит вона відповіла: фінансуються тільки закриті статті. Вона забула, що сьогодні необхідно добудовувати лікарні, ремонтувати дахи і так далі", - сказав він.

"Важливо розуміти - на бюджетних рахунках місцевих рад формально гроші є, і чимало. Але на практиці уряд користується ними для того, щоб, наприклад, затикати величезні дірки Пенсійного фонду. Тому для міст і селищ грошей практично немає - тільки на заробітну плату. Зате Казначейство на всіх рівнях обліплено "рішалами", виплата "відкату" яким чарівним чином допомагає місцевим радам отримати свої законні, але вже "надкушені" кошти", - підкреслив Пресман.

При цьому депутат визнав, що казначейство блокувало кошти місцевих бюджетів та бізнесу і в минулому році: "Так, проблеми були і раніше. Тому, вважаю, необхідно взагалі прибрати таку структуру як казначейство. Від цієї служби страждають усі. В тому числі, малий і середній бізнес, який повинен якось виживати в нинішніх складних умовах, в умовах війни".

За матеріалами: ZN.UA


Теги статьи: Тетяна СлюзДержавна казначейська служба УкраїниПресман

Дата и время 18 августа 2014 г., 10:41     Просмотры Просмотров: 1766
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте