Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Перевертень у пагонах Вадим Фокін став головним міліціонером у Житомирській області

Перевертень у пагонах Вадим Фокін став головним міліціонером у Житомирській області
Перевертень у пагонах Вадим Фокін став головним міліціонером у Житомирській області

 Житомирі активісти блокували призначення керівника УМВС області Вадима Фокіна. Сьогодні він тишком зайшов у кабінет і зайняв владне крісло. У цього "перевертня" у пагонах довга історія. До речі, до 1992 року він мав інше прізвище – Мугаметалієв.

У соціальних мережах активісти поширили інформацію про призначення міністром МВС Арсеном Аваковим на посаду головного міліціонера Житомирської області Вадима Фокіна. Громадськість області обурена  таким призначенням, жителі  висловили протест, збирлися на площі,  але міліціонер все одно зайняв свій кабінет.  

"Це просто жах. Вона, влада нам нами знущається, над загиблими героями Небесної сотні і нами, майданівцями. Вони вважають, що революція закінчилась.

Фокін був (увага - з 2013 року і під час революції) начальником слідчого управління ГУМВС України в Київській області. Саме його під час Майдану Віктор Балога включив в чорний список чиновників, проти яких потрібно було ввести санкції ЕС, під номером 32 (http://glavcom.ua/news/181664.html)

Друзі, ще ніколи нам так відкрито не плювали в обличчя. Промовчимо? Зробимо вигляд, що нічого не було, не було крові, не було морозних ночей, не було протистояння, не було розстріляної Небесної сотні. Такими темпами до нас ще Янукович повернеться.

Якщо пан Arsen Avakov не відреагує терміново, ми, активісти з усієї України, зробимо йому третій Майдан з люстрацією уже на тому тижні. Ми не раби, і не холопи, і з нами так не можна. Я правильно кажу? Єгор Соболєв, як там в законі про люстрацію?

А ще кажуть, що ось-ось цей Фокін мав отримати генерала. Тепер розумієте, чому злочини проти Небесної сотні не розслідують? Бо злочинцям, які розстрілювали майданівців, дають звання генерала."

Схемы


Теги статьи: Фокин Вадим

Дата и время 18 августа 2014 г., 12:45     Просмотры Просмотров: 1523
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Прожорливое брюшко Прожорливое брюшко 08.12.2016
Глава комитета инвалидов в день на яхте тратит на еду больше, чем 60 пенсионеров дома за месяц Подробнее
Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко Новинский получил украинское гражданство по просьбе Порошенко 08.12.2016
Помощь в получении украинского гражданства российскому олигарху Вадиму Новинскому оказал в свое время Петр Порошенко. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте