Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Франківський суддя Главач дозволив рейдерське будівництво

Франківський суддя Главач дозволив рейдерське будівництво
Франківський суддя Главач дозволив рейдерське будівництво

10 жовтня 2013 року в івано-Франківському окружному адміністративному суді під головуванням судді Главача відбулось безпрецедентне судове засідання, а якщо бути відвертим, то відбулось цинічне, зухвале, відверто хамське ігнорування інтересів, прав та свобод мешканців міста. Дуже яскраво суддя Главач показав і довів на ділі, що для нього Верховна Рада України законів ще не приймала і, діючи від імені України, він себе вважає царем і богом і що буде не так як каже Закон, а буде так як захоче він.

Після цього додати вже нічого. Повернулись лихі, страшні дев’яності роки.

Мешканці міста подали до Івано-Франківського окружного адміністративного суду позов про зупинення незаконного будівництва по вулиці Мазепи 35А і при цьому (будьте уважні) подали як доказ копію генерального плану міста, де вказано, що будівництво на даній земельній ділянці багатоповерхового будинку не дозволено, також було подано копію державного акта на право постійного користування землею, де також вказано, що на цій земельній ділянці не дозволено будувати багатоповерховий будинок.

Додатково до заяви було додано рішення сесії міської ради де зазначено, що дозволу на проектно-пошукові роботи на багатоповерховий дім вони не видавали і останнім вагомим документом (аргументом. доказом) був лист директора Департаменту містобудування і архітектури про те, що містобудівні обґрунтування не розроблялись і містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки для будівництва багатоповерхового будинку по вулиці Мазепи 35А – не видавались.

І виходить, що будувати заборонено. Які ще потрібні докази? Вказаних доказів предостатньо.

Ці документи є головними при будь-якому будівництві і тільки на підставі цих документів надається або не надається дозвіл на будівництво (інші документи є другорядними), але незаконне будівництво продовжується.

 

Не зважати та ігнорувати такі серйозні документи може тільки повний дебіл або той, хто виконує вказівку «засівальника Зварича». В такому випадку виникає два питання. Хто такий суддя Главач – повний дебіл? Якщо це так, то чому він працює суддею? Якщо ж суддя Главач виконує вказівку «засівальників Зварича», то чому він обіймає посаду судді?

Можливо дасть відповідь голова суду П. Черепій, чому в суді твориться беззаконня? І якщо так чесно працює суд, то чому таке масове незадоволення його роботою в людей?

Сьогодні в деяких судах склалась традиція (практика), що приходить «засівальник Зварич», ставить суддю раком і диктує яке рішення повинен прийняти суддя. Так це виходить суцільна педерастія, а не відправлення правосуддя згідно Закону. І коли вже злочинній діяльності таких суддів, прокурорів, міліціонерів буде покладено кінець?

Я пропоную, щоб міська рада виділила в центральній частині місце, щоб можна було розміщувати портрети оборотнів від влади для яких нічого святого не існує. Можливо це дасть ефект, можливо їхні діти, внуки змусять цих покидьків схаменутись.

Повертаючись до судді Главача. Яке Ви думаєте він прийняв рішення по зупиненню незаконного будівництва?

Правильно думаєте. Він дозволив продовжувати незаконне будівництво і таке рішення йому продиктували «засівальники Зварича», які поставили його раком. Отаке у наас коїться в окружному адміністративному суді. Шкода Петра Миколайовича Черепія, йому нелегко з такими «спецами» працювати, мабуть він подасть прохання в Вищу раду юстиції України про звільнення Главача із займаної посади. Це буде справедливо і добавить п. Черепію авторитету.

І на запитання куди судді ведуть наш народ, Ви, шановні, відповіли правильно – не в Європу, а в …,,,

Теодор Траханідзе,

Версії


Теги статьи: СудьяГалавачИвано - франковск

Дата и время 11 октября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2858
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Ивано-Франковская полиция задержала пьяного прокурора, который нагадил в лифте (ВИДЕО)
ПОЛТАВСЬКИЙ СУД ВІДПУСТИВ КІБЕРЗЛОЧИНЦЯ, ЯКОГО 4 РОКИ ШУКАЛИ ПРАВООХОРОНЦІ 30 КРАЇН СВІТУ
Що вони собі насудили: суддя Київського апеляційного господарського суду Гарник Людмила Леонідівна

Одесский судья живет в поместье стоимостью 80 миллионов
Судья Елена Первушина: расправа над Майданом, работа на власть и ложь в декларациях
Голий водій в Івано-Франківську тікав від поліції на швидкості 200 км/год

В Ивано-Франковске четыре экипажа полиции устроили погоню за пьяным подростком
Судья Прыгунова может оказаться наркоманкой
Судья, запретивший Майдан, после бегства Януковича купил яхту за 100 тысяч долларов

Обнаружена «хатынка» киевской судьи, которая живёт на одну зарплату
На Івано-Франківщині викрили підпільний алкогольний цех
В Киеве судят судью, помогавшую оккупантам украсть «Черноморнафтогаз»

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
03 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте