Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Міністр Швайка їздить на авто за 700 тис. грн, – «Народний контроль»

Міністр Швайка їздить на авто за 700 тис. грн, – «Народний контроль»
Міністр Швайка їздить на авто за 700 тис. грн, – «Народний контроль»

Позашляховик Mitsubishi Pajero Wagon вартістю від 700 тис. гривень, – за кермом саме такого авта знімальна група програми журналістських розслідувань«Народний контроль» на ZIKу зафіксувала міністра аграрної політики і продовольства України, представника ВО «Свободи» 38-літнього Ігоря Швайку.

Схоже, що на новий позашляховик  міністр пересів лише цього року. У деклараціях міністра за попередні роки наявність такого авта не вказано.

У 2011-му та 2012 роках Ігор Швайка володів стареньким  Hyundai Sonata. А у 2013-му – взагалі не задекларував жодної машини. Щоправда, торік камери не раз фіксували «свободівця» за кермом іншого позашляховика – Mitsubishi L200 – вартістю у 300 тис. гривень.

У грудні 2013-го авто до тла спалили невідомі. Цей випадок Швайка назвав помстою політичних опонентів.

У своїх деклараціях Ігор Швайка з року в рік звітує про скромні статки. Водночас у медіа його називають найбагатшим «свободівцем» у Східній Україні (Ігор Швайка очолював Харківську обласну організацію ВО «Свобода»).

Так, згідно з декларацією про доходи, у 2011 році Ігор Швайка не заробив жодної копійки, у 2012-му – 11 тис.гривень.

А вже у 2013-му  доходи Швайки, який на той час був народним депутатом України, становили  понад 300 тис. гривень. Зараз живе на зарплату міністра, яка, з різними даними, не може перевищувати 20 тис. гривень.

Наявність дорогого позашляховика Ігор Швайка пояснив у прямому ефірі «Народного контролю». За його словами, нове авто, як і попереднє, – лізингове і не є його власністю.

«Я взяв кредит на авто, що юридично належить не мені, а одному із комерційних банків. Щомісяця сплачую платежі, передбачені кредитним договором», – заявив Ігор Швайка.

Нет Коррупции


Теги статьи: ШвайкаИгорь Швайка

Дата и время 29 августа 2014 г., 13:28     Просмотры Просмотров: 2127
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
06 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте