АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Война поставила на грань банкротства страховые компании – или их клиентов

Война поставила на грань банкротства страховые компании – или их клиентов
Война поставила на грань банкротства страховые компании – или их клиентов

Украинские страховые компании оказались перед необходимостью миллиардных выплат клиентам в зоне АТО. Поскольку правительство не объявило военное положение, страховщики формально не могут применить форс-мажор. Между тем, выплаты приостановлены, и страховщики ждут либо решения правительства, либо формирования судебной позиции о наличии фактической военной ситуации на востоке.

“З метою врегулювання питання щодо проблемних питань здійснення страхових виплат у зоні АТО Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, організувала зустріч з представниками страхового ринку, яка відбулася 31 липня 2014 року. Під час даної зустрічі було з’ясовано, що з боку Нацкомфінпослуг був надісланий лист до Мін’юсту з проханням надати роз’яснення щодо визначення правового статусу антитерористичної операції, про порядок відшкодування з державного бюджету шкоди фізичним та юридичним особам, які перебувають в зоні АТО, а також стосовно порядку виконання зобов’язань за договорами страхування, страховий захист за якими розповсюджуються на зону проведення антитерористичної операції, проте відповіді на дату зустрічі отримано не було.

За результатами зустрічі було вирішено зібрати пропозиції від страхового ринку та Нацкомфінпослуг для вироблення єдиної позиції з розумінням існуючих реалій сьогодення. Проте, станом на 22.08.2014р., з боку Нацкомфінпослуг не повідомлено про єдину позицію, щодо зазначеного вище питання. Після отримання відповідних роз’яснень від Нацкомфінпослуг щодо врегулювання страхових випадків по договорах страхування, що діють в зоні АТО, Вас буде повідомлено додатково.”

Храбро


Теги статьи: АтоНацкомфинуслуги

Дата и время 29 августа 2014 г., 13:42     Просмотры Просмотров: 2697
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте