АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

У кого Ляшко бере гроші на вибори?

У кого Ляшко бере гроші на вибори?
У кого Ляшко бере гроші на вибори?

Сьогодні вранці кілька сотень громадян пікетували Верховну Раду – вимагали від депутатів ухвалення майданівських законів. Це закони, які мали би ухвалити у перші ж дні після повалення режиму Януковича, пише Наталя Соколенко, журналістка, учасниця руху "Стоп Цензурі" для "УП".

Серед цих законів – N4846, що дає виборцям відповідь на питання: ХТО ДАЄ ГРОШІ НА ВИБОРИ ПАРТІЯМ ТА КАНДИДАТАМ-МАЖОРИТАРНИКАМ.

Законопроект зобов’язує УСІХ учасників виборів показати, хто дає гроші у виборчі фонди, хто і на що витрачає. Так є у цивілізованому світі. І так не є у бідних корумпованих країнах.

Адже політична корупція починається з того, що партія (мажоритарник) бере гроші в грошового мішка і потім відпрацьовує, ухвалюючи корупційні закони.

Законопроект 4846, розроблений громадськими активістами разом із народними депутатами.

Подивіться цей золотий перелік співавторів: Петро Порошенко, Анатолій Гриценко, Віталій Кличко, Сергій Соболєв! Депутати не змогли ухвалити цей зако напередодні президентських виборів. Тепер вкрай важливо добитися, аби цей закон таки почав діяти зараз і допоміг усім нам зробити правильний вибір.

Критично важливо знати, у кого бере гроші на вибори Ляшко, перед ким він матиме зобов’язання. Хто допомагатиме матеріяльно президентському блоку-партії, звідки візьмуть гроші мажоритарники, особливо ті, хто балотуватиметься у східних округах – у иншоземної держави чи в громадян України, які фінансують терористів?

Ця цілком конкретна інформація про гроші має з’явитися за 5 днів до виборів, згідно законопроекту 4846. За чинним законом – оприлюднюються дані про партійних спонсорів за 30 днів до виборів. Але ця норма слабка – основний потік грошей йде за два тижні до дня голосування.

Це лише одна з норм законопроекту 4846. Завтра – останній шанс розглянути і схвалити цей законопроект на засіданні профільного комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (очолює Давид Жванія). Просто зараз громадські активісти телефонують членам цього комітету і просять схвалити законопроект та рекомендувати його до голосування парламенту. Зробіть це і ви! Зателефонуйте, напишіть (список депутатів комітету тут), запостіть інформацію про цей законопроект на своїх сторінках у соцмережах, прийдіть завтра о 14.30 на Садову 3а, де знаходяться комітети Верховної Ради, сказати депутатам особисто: ми хочемо знати, за кого голосувати, зокрема, й хто дає гроші кандидатам. Це дуже важливо!

До зустріі на Садовій.

Обозреватель


Теги статьи: ВыборыЛяшкоОлег Ляшко

Дата и время 03 сентября 2014 г., 10:33     Просмотры Просмотров: 2836
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

СМИ: 21 штат США пострадал от хакерских атак РФ накануне выборов
Геннадий Корбан: Я возил в катафалках бюллетени, чтобы за Порошенко проголосовали в Донецкой области. Так кто кого кинул?
В партии Ляшко собрались люди которые грабят и убивают, - мнение

Масштабы воровства поражают: радикал Ляшко украл для своего Межигорья целый лес
Неля Штепа собирается баллотироваться в президенты
Тимошенко и партия «Батькивщина» по-прежнему лидируют в электоральных рейтингах

Порошенко избегает выборов, поскольку они разрушат его виртуальный мир
О наболевшем: Депутат из партии Ляшко заговорил о таблетке в ср*ке
Политики под шумок уже готовятся к выборам. Первые подробности “договорняка”

Украинские политические бои: В новой мобильной игре Порошенко бросается в Ляшко конфетами
Переговоры без доверия: начнут ли искать замену президенту Порошенко
Будьте готовы к сюрпризам: социолог назвала соперников Порошенко на президентских выборах

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.079074