АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

В Ніжині розгортається скандал довкола депутата-забудовника

В Ніжині розгортається скандал довкола депутата-забудовника
В Ніжині розгортається скандал довкола депутата-забудовника

Жителі вулиці Овдіївська у місті Ніжині занепокоєні будівництвом, яке розпочато біля річки Остер. Мешканці скаржаться, що будівництво розпочате незаконно, в природоохоронній зоні, майже в100 м. від річки Остер.

Вони говорять, що раніше ця земельна ділянка була виділена для будівництва одного приватного будинку, проте зараз фірма забудовник ТОВ «Творець» планує будувати там багатоповерхівку.

Жителі запевняють, що раніше всі дозвільні служби були проти цього будівництва, проте на сьогоднішній день будівельники відновили роботи.

Також жильці занепокоєні тим, що будівельні роботи ведуться без дотримання елементарних норм безпеки.

«Вчора, наприклад, працював бульдозер – розповідає мешканець вулиці Ігор Матюнін – неподалік гралося двоє дітей 7 та 8 років, бульдозер зацепив сарай, і той рухнув. Благо, що обійшлося без жертв». Також він додав, що працівники виконкому, які приїхали на будівельний майданчик, запевнили, що все в порядку, пообіцяли лише встановити огорожу – паркан.

Мешканці вулиці Овдіївська надіслали скарги з приводу даного будівництва до правоохоронних органів, і тільки прийде відповідь силових структу, налаштовані звертатися до вищих інстанцій та заручитися підтримкою народних депутатів.

Представнк фірми- забудовника Віталій Кубрак – стверджує,  що в них є всі дозволи на дане будівництво. «Якщо послухати наших людей, то у нас все незаконно – говорить він – проте у нас є всі дозвільні документи на дане будівництво, а жителі скаржилися на нас і в минулому році, бо вони просто звикли до тиші і не хочуть, аби біля них будували ще один будинок. У нас усі правові норми витримано, немає скарг від жодної служби ». За його словами, дозвільні документи оформляли протягом 5 років, і зараз планують будувати 5-поверховий 20-квартирний житловий будинок. Будівництво планують завершити наступного року.

Відповідаючи на запитання наших журналістів, голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунальних відносин, будівництва, архітектури та земельних відносин у м. Ніжині Микола Лосина запевнив, що мова про дозвіл на це будівництво йшла ще в 2010 р. , коли він не очолював дану комісію.

Чернігівщина: події і коментарі


Теги статьи: КубракНежин

Дата и время 31 июля 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2233
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Пенсионер выстрелил себе в голову, узнав о выселении из квартиры
Лишившись жилья, мужчина застрелился под стенами суда
В Україні з’явився маньяк, який погрожує одиноким жінкам з дітьми

Водій ніжинської маршрутки образив матір загиблого Героя
У руля прокуратуры Ровенщины наметилось двоевластие: бывший руководитель областного ведомства Кубрак восстановился в должности через суд
Загорілася електричка Чернігів-Ніжин

Ніжинські тітушки знову відзначилися у Києві
В Нежине против учительницы, уволенной за пропагандистский диктант, восстала вся школа
У Ніжині знайшли породіллю, яка викинула дитину у сміттєвий бак

Ніжинський робінгуд Владислав Попович: у школах міста продають амфетамін
В Черниговской области заместитель декана оценил сдачу экзамена в полторы тысячи гривен
ИЗ РОВНО УВОЛИЛИ РАНЕЕ ОТСТРАНЕННОГО ОБЛПРОКУРОРА КУБРАКА

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте