АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Росія посилює посилює вплив на мобільних операторів України

Росія посилює посилює вплив на мобільних операторів України
Росія посилює посилює вплив на мобільних операторів України

 Останнім часом ми з вами маємо змогу спостерігати дивні речи. Про одну з них я Вам зараз розповім. За специфікою праці мені доводиться спілкуватись з дуже різними людьми у тому числі і з сфери безпеки. Одна з них, розповіла мені про те, що в ПрАТ «Київстар» сталися дуже істотні та дивні зміни.

 

По-перше, за вимогою російських власників 25 червня 2014 року раптово було замінено Президента ПрАТ «Київстар» Ігоря Литовченка на Петра Чернишова.

 

Разом з тим у склад компанії був заведений колишній менеджмент «Білайну», окремі працівники якого пересиджували погані часи у підриємстві Ріната Ахметова «Укртелеком».

 

По-друге: протягом останніх 3-х місяців спеціалістами з інформаційної безпеки підприємства було зафіксовано три достатньо сильних та кваліфікованих атаки, направлені на інфраструктуру, яка забезпечує функціонування систем СОРМ. Всі три атаки були проведені підрозділом так званого "Кіберберкута". Фахівці відзначають, що за формою, методами та діями цієї структури можна вважати, що "‪#‎Кіберберкут‬" є регулярним спеціалізованим підрозділом інформаційної війни ‪#‎РФ‬.

 

Спеціалісти підрозділів інформаційної безпеки з честю витримали цей іспит та відбили усі атаки. Але їх радість була нетривалою.

 

Нове керівництво після призначення швидко зорієнтувалося, після чого прийняло рішення про звільнення всього підрозділу безпеки та призначення інших працівників, кандидатури якіх були схвалені російськими власниками.

 

З різних міркувань доцільність та своєчасність цього кроку ми не коментуємо. Достатньо лише сказати, що підрозділи інформаційної безпеки підприємств зв’язку є однією із складових системи державної безпеки будь-якої держави, але не нашої. Ще один з операторів зв’язку, який працює на території нашої держави, отримав зовнішне оперативне управління. І справа не в тому, що хтось тепер зможе фільтрувати без рішення суду телефонний трафік за ознаками "Путін", "Хуйло", ... воно і так про це знає. Справа в тому, що ми ні в якому разі не повинні надавати інформаційну, фінансову та іншу ресурсну підтримку іншій державі, яка має недружні та руйнівні наміри. Висновки робить самостійно, не чекайте санкцій Євросоюзу чи США. Накладіть санкції самі.

 

Проголосуйте гаманцем проти загарбників! Слава Україні!

 

P.S. Маємо надію, що керівництво нашої держави вже якось продасть коли-небудь ліцензії на зв’язок стандарту 4G комусь іншому, ніж російським компаніям. Дуже чекаємо...

 http://uainfo.org/b


Теги статьи: БилайнКиевстарУкртелеком

Дата и время 08 сентября 2014 г., 10:49     Просмотры Просмотров: 3886
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Большая игра. Что стоит за нынешней попыткой национализации имущества олигархов
«Укртелеком»: все украдено, пора реприватизировать
Сергей Лямец: «Ринат Леонидович вспомнил фразу, что с такими друзьями и врагов не нужно»

Технологии обмана: как операторы связи совместно с жульем снимают деньги со смартфонов украинцев
ГПУ замахнулась на святое: на результаты расплаты Януковича с Ахметовым за содержание ПР
Как ГПУ развалила дело экс-министра Колобова

«Укртелеком» прекратил работу на оккупированной части Луганщины
Веночек вместо кокошника: как Россия обманывает украинцев
Соцсети шокировала история киевлянки, которая не дозвонилась на 102

Возврат государству акций «Укртелекома»: почему обрадуется Кононенко
Ахметов может потерять меньшую часть "Укртелекома"
Щемлять з усіх боків: Україна забере власність Ахметова

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте