АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Винницкий губернатор Олейник "мочит" патриотов по команде Порошенко?

Винницкий губернатор Олейник "мочит" патриотов по команде Порошенко?
Винницкий губернатор Олейник "мочит" патриотов по команде Порошенко?

Заява прес-служби Вінницької обласної Ради. Останнім часом в деяких електронних ЗМІ Вінницької області ведеться цілеспрямована брудна інформаційна кампанія, спрямована на очорнювання і дискредитацію керівництва Вінницької обласної Ради, зокрема її очільника Сергія Свитка. Черговим підтвердженням цього є підпільний друкований випуск газети “Тарасова Правда” на 8-ми сторінках, в якій зібрано увесь інформаційний бруд і відверту брехню про керівництво обласної Ради, громадських, політичних діячів та місцевих активістів вінницького Майдану. Газета не має вихідних даних, лише вказано тираж 300 000 тисяч примірників. Редактор сайту “Тарасова Правда” і однойменної газети спростовує свою причетність до цього псевдовипуску.

Отже, організатори випуску вжили заходів, щоб уникнути судової відповідальності за наклепи і брехню, поширену у випуску так званої газети “Тарасова Правда”. Слід зазначити, що різні дописи і статті, зміст яких має часто безпідставну і огульну критику керівництва обласної Ради, яка виглядає, як робота на “замовлення”, стали часто і синхронно з’являтися у місцевих і обласних ЗМІ. Чорний піар і відверте маніпулювання фактами, на жаль, стали буденним явищем для Вінниччини, особливо напередодні оголошених керівництвом української держави дострокових парламентських виборів.

Крім того, наголошуємо, що окремі журналісти і деякі ЗМІ активізували свою роботу в процесі очорнювання керівництва вищого органу місцевого самоврядування області після того, як голова обласної Ради Сергій Свитко розпочав кадрові зміни - процес очищення в галузі охорони здоров’я області, на корупційну складову якої було найбільше нарікань з боку громади. Сергій Свитко також ініціював процес розслідування найбільших махінацій із землею територіальної громади міста Вінниці і Вінницької області. Керівництво обласної Ради принципово і послідовно втілює, у межах своєї компетенції, справедливі вимоги Майдану. Чи не тому і розпочато цю брудну інформаційну кампанію, щоб нівелювати завоювання Революції Гідності, зберегти старі корупційні схеми і старі корупційні кадри, що наживалися за рахунок громади при злочинному режимі Януковича, і прагнуть робити це і надалі, залишивши усе без змін?

Для осіб і структур, які підіграють цьому процесу в області, закон неписаний. В умовах війни із зовнішнім агресором – Російською Федерацією, в тилу – у Вінницькій області здійснюється неприхована спроба вчинити заколот, організаторами і натхненниками якого є колишні і приховані представники Партії регіонів в союзі із окремими представниками місцевої влади. Метою заколоту є заміна невгодних кримінально-олігархічним кланам в області керівників Вінницької обласної Ради, які зайняли принципову позицію в питанні виконання вимог Майдану.

Інформаційна кампанія цих сил лише є передумовою антинародного заколоту, для організаторів і виконавців якого політичний і шкурницький інтерес є набагато вищим за інтереси держави і нації. Очевидно, що дехто хоче підім’яти обласну Раду під себе, нав’язавши свої правила гри. Чиниться відверте беззаконня із невиконанням законних рішень суду і рішень голови обласної Ради Сергія Свитка в питанні призначення головних лікарів – керівників комунальних підприємств області і здійснення ними своїх повноважень, чиниться перешкоджання законній діяльності обласної Ради. Правоохоронні органи області не реагують належним чином на факти злочинного беззаконня, як і виконавча гілка влади області. Такі дії створюють передумови для дестабілізації суспільно-політичної ситуації на Вінниччині, фактично граючи на руку злочинному режиму Путіна, який розв’язав війну проти України. 

Вважаємо, що ці факти є прикладом відвертої зради тих людей, які боролися на Майданах країни, жертвуючи своїм життям і здоров’ям задля зміни корупційної системи влади в Україні, а не зміни облич цієї системи. Є прикладом зради бійців української армії і добровольчих частин, що борються сьогодні в зоні АТО за незалежність і територіальну цілісність України.

Суспільство і громада Вінниччини мають належним чином відреагувати на такі прояви брехливої і брудної інформаційної кампанії, спрямованої проти керівництва обласної Ради, як законного представника інтересів територіальної громади області, і спроби вчинити реванш представників колишнього злочинного режиму Януковича в союзі із місцевими кланами, які залишились при владі в області.

На жаль, поруч із зовнішнім фронтом проти російського агресора, в Україні існує і внутрішній фронт українців проти зради ідеалів Майдану, саботажу рішучих і необхідних змін на місцях у всіх сферах життя, проведення люстрації чиновників-корупціонерів, причетних до кримінально-олігархічної системи Януковича. І обласна влада в особі очільника обласної Ради Сергія Свитка спільно з громадою області, зобов’язані перемогти на цьому внутрішньому фронті і довести справу Майдану до успішного завершення на Вінниччині.

http://www.vinrada.gov.ua/


Теги статьи: ОлийникПорошенкоОлийныкСвитко

Дата и время 08 сентября 2014 г., 21:02     Просмотры Просмотров: 3202
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Российские танки пересекли границу Украины на Луганщине
Порошенко звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки Синькевича
Режим Порошенко прочно встал на «ростовскую лыжню»

Сергей Лямец: «Портрет готовился к годовщине Майдана. В руках он держал пачку фотографий»
Вооруженная автоматами охрана, снайпера и металлические клетки: как Порошенко посетил Майдан
В Украине разрешили нулевую растаможку авто, но не простым людям

Почему Нацполиция избила радикалов и причем тут ГБР
Як тобі не соромно перед світом, Порошенко? У Грузії антиукраїнські протести. Дуже соромно за поведінку влади перед братами-грузинами, — журналіст
Цена революции. Как изменились уровень жизни и место Украины в мировых рейтингах после Евромайдана

"Рошен" и Достоинство. Активистки Femen разделись под офисом Порошенко
Ахметов будет "делать" Порошенко президентом в 2019 году – политик
Петр Порошенко открыл в Днепре уникальную для Украины детскую больницу

Комментарии:

comments powered by Disqus
21 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.086451