Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили

Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили
Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили

Журналіст Матвій Ганапольський підкреслив, що його заяву про намір залишити український телеефір в разі прийняття закону про україномовні квоти неправильно зрозуміли.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

"Верховна Рада може приймати який завгодно закон і абиякі завгодно квоти. Це право Верховної Ради. У мене жодних сумнівів з цього нема. Будь ласка, представники народу можуть приймати абиякі закони, нема проблем. Щодо моєї роботи, то вона керується не законами Верховної Ради, а моїм контрактом з телевізійним каналом", - написав журналіст.

Він додав, що його некоректно цитували. "Я не мав на увазі, що не мають права вводити квоти. Будь ласка, це не проблема, це питання Верховної Ради, як законодавчого органу. Але є інше питання. Як співвідносяться і будуть впливати ці нові рамки і нові стандарти на конкретно мою програму. Тобто не взагалі, а на конкретно мою програму. Бо я у своїй роботі керуюсь не вказівками Верховної Ради, а конкретним контрактом з моєю компанією", - відзначив Ганапольський.

"Отже, якщо я і надалі незалежно від квот зможу вільно одну програму вести російської, а іншу українською… А так я і роблю: моя ранкова програма йде українською мовою, а вечірня російською. Але якщо з’явиться якась людина, яка мені буде говорити, що російська мова виключається із користування, бо є якийсь відсоток "більше" або "менше", я буду вважати це злісним втручанням у мою роботу, як ведучого і припиню контракт. Поки що до мене ніхто не підходив. От мій точний і адекватний коментар", - акцентував він.

Журналіст підкреслив, що жодних сумнівів щодо рішень, які приймає Верховна Рада, в нього нема: "Верховна Рада, як вищий законодавчий орган може ввести абияку мову і абиякий процент. В мене тут нема жодних питань. Справа в тім, чи при отих відсотках я зможу виконувати свої обов’язки".

"А що стосується пана Портнікова, чудового журналіста, який перевернув мої слова, бо, звичайно, я не казав, що якщо введуть якийсь відсоток, то я покину свою роботу, відповідаю російською мовою - "не дождетесь". Тільки тоді, як побачу, що працювати неможливо і дійсно конкретно втручаються в мою роботу, в мою конкретну програму за ідеологічним або мовним принципом, за якимось ідеологічним відсотком, то звичайно, тоді контракт буде розірвано. Поки що до мене ніхто не підходив. Пан Портніков правильно зауважив, що я вільно спілкуюсь і українською, і російською мовами. Але він сказав, що я не хочу спілкуватись українською мовою через відсутність патріотизму. Хотілося б, щоб пан Портніков побачив мої ефіри, як я розмовляю українською мовою і зробив висновок, якою мовою я спілкуюсь", - закликав Ганапольський.

"Для мене це питання абсолютно однозначне. Я вважаю, що така ситуація може бути ситуацією тиску проти мене. Для мене мова у моїй програмі – це не питання ідеологічне, а художнє. Це як виразний інструмент, яким я користуюсь. Тому в моїй програмі є принципи: я переходжу із російської на українську, з української на російську і більше мене нічого не цікавить. Це моя програма. Ми йдемо різними шляхами: Верховна Рада приймає закони, а я ці закони перекладаю на себе. Можу працювати – можу, ні – ні. Оце мій коментар", - підсумував журналіст.


Теги статьи: ПортниковПортников ВиталийГанапольский

Дата и время 02 ноября 2016 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 681
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Арест Фирташа - гибель для русской мафии - Портников
"Именно молодой Чуркин в 1983-м "отмывал" в Вашингтоне уничтоженный южнокорейский "Боинг", - Портніков
Ганапольский: Прилепина убьют на Донбассе, а обвинят Украину

Логіка Авдіївки. Як "корисні ідіоти" допомагають Путіну
На порозі медійного переділу
В ужасе от эмиграции. Новый страх украинцев

Ганапольський, Семенов та Кисельов перейшли на канал Януковича, - експерт
Куда уходят Алексей Семенов, Евгений Киселев и Матвей Ганапольский?
Реакция украинского общества на уход Ганапольского и Киселева с телеканала экс-"регионала" Мураева

Генпродюсер Семенов вместе с Ганапольским и Киселевым уходят с канала NewsOne
Олейник должен первым сесть в тюрьму за «госпереворот» в Украине - Портинков
Известный российский журналист считает, что худшее у России еще впереди

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте