АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили

Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили
Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили

Журналіст Матвій Ганапольський підкреслив, що його заяву про намір залишити український телеефір в разі прийняття закону про україномовні квоти неправильно зрозуміли.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

"Верховна Рада може приймати який завгодно закон і абиякі завгодно квоти. Це право Верховної Ради. У мене жодних сумнівів з цього нема. Будь ласка, представники народу можуть приймати абиякі закони, нема проблем. Щодо моєї роботи, то вона керується не законами Верховної Ради, а моїм контрактом з телевізійним каналом", - написав журналіст.

Він додав, що його некоректно цитували. "Я не мав на увазі, що не мають права вводити квоти. Будь ласка, це не проблема, це питання Верховної Ради, як законодавчого органу. Але є інше питання. Як співвідносяться і будуть впливати ці нові рамки і нові стандарти на конкретно мою програму. Тобто не взагалі, а на конкретно мою програму. Бо я у своїй роботі керуюсь не вказівками Верховної Ради, а конкретним контрактом з моєю компанією", - відзначив Ганапольський.

"Отже, якщо я і надалі незалежно від квот зможу вільно одну програму вести російської, а іншу українською… А так я і роблю: моя ранкова програма йде українською мовою, а вечірня російською. Але якщо з’явиться якась людина, яка мені буде говорити, що російська мова виключається із користування, бо є якийсь відсоток "більше" або "менше", я буду вважати це злісним втручанням у мою роботу, як ведучого і припиню контракт. Поки що до мене ніхто не підходив. От мій точний і адекватний коментар", - акцентував він.

Журналіст підкреслив, що жодних сумнівів щодо рішень, які приймає Верховна Рада, в нього нема: "Верховна Рада, як вищий законодавчий орган може ввести абияку мову і абиякий процент. В мене тут нема жодних питань. Справа в тім, чи при отих відсотках я зможу виконувати свої обов’язки".

"А що стосується пана Портнікова, чудового журналіста, який перевернув мої слова, бо, звичайно, я не казав, що якщо введуть якийсь відсоток, то я покину свою роботу, відповідаю російською мовою - "не дождетесь". Тільки тоді, як побачу, що працювати неможливо і дійсно конкретно втручаються в мою роботу, в мою конкретну програму за ідеологічним або мовним принципом, за якимось ідеологічним відсотком, то звичайно, тоді контракт буде розірвано. Поки що до мене ніхто не підходив. Пан Портніков правильно зауважив, що я вільно спілкуюсь і українською, і російською мовами. Але він сказав, що я не хочу спілкуватись українською мовою через відсутність патріотизму. Хотілося б, щоб пан Портніков побачив мої ефіри, як я розмовляю українською мовою і зробив висновок, якою мовою я спілкуюсь", - закликав Ганапольський.

"Для мене це питання абсолютно однозначне. Я вважаю, що така ситуація може бути ситуацією тиску проти мене. Для мене мова у моїй програмі – це не питання ідеологічне, а художнє. Це як виразний інструмент, яким я користуюсь. Тому в моїй програмі є принципи: я переходжу із російської на українську, з української на російську і більше мене нічого не цікавить. Це моя програма. Ми йдемо різними шляхами: Верховна Рада приймає закони, а я ці закони перекладаю на себе. Можу працювати – можу, ні – ні. Оце мій коментар", - підсумував журналіст.


Теги статьи: ПортниковПортников ВиталийГанапольский

Дата и время 02 ноября 2016 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 738
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

«Путин умер?»: Известный российский журналист сделал неожиданный комментарий
Відомий журналіст застеріг Україну від повторення молдовського сценарію
СССР накликал на свою голову Рональда, РФ — Дональда, а итог будет один и тот же

Втручання Путіна в Сирію перетворило на територію терору саму Росію, - Портников
Матвей Ганапольский: За спиной заказчика убийства Вороненкова будет стоять тень Путина
Портников рассказал, что Путин будет делать с Донбассом

"Украину ждут большие неприятности": Ганапольский рассказал о новой тактике Кремля
«Русский миф о Крыме – это миф пляжного зонтика и автомата Калашникова»
ЗМІ: Три громадянина Росії створюватимуть інформаційний канал для Порошенка?

Ракеты и Крым: теперь все стало очевидно
Путін розпочав наступний етап "освоєння" окупованих територій, – Портников
Без газа становится понятно, что никакого "русского мира" не было и не существует – Портников

Комментарии:

comments powered by Disqus
27 апреля 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте