Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Спецгенерал під підозрою


«Слідство.Інфо» послідовно продовжує формувати «Чорний список української армії». І один з його фігурантів уже під прицілом прокуратури. За фактами, викладеними у нашому сюжеті, проти нього почали розслідування.

Генерал В’ячеслав Назаркін став героєм нашого «чорного списку», бо його підозрюють у співпраці з ворогом. Він – заступник начальника штабу Антитерористичної операції. Його обов’язок – планувати спеціальні операції та контролювати їхнє виконання. Та в його колег склалося враження, що генерал Назаркін швидше підставляє своїх підлеглих.

Через три дні після виходу випуску «Слідства.Інфо» військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактами, викладеними у сюжеті Анни Бабінець. Авторку сюжету запросили у військову прокуратуру, де вона розповіла слідчим все, що їй відомо про генерала Назаркіна.

Провадження розпочате за статтею 425, частина 3 Кримінального Кодексу України: «Недбале ставлення до військової служби, яке заподіяло істотну шкоду». У бойових умовах це – від 5 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо: наприкінці липня група з 19-ти спецпризначенців потрапила у пастку. Дванадцятьох з них убили, троє потрапили у полон, чотирьом вдалося втекти. Колеги Назаркіна кажуть, що операцію було погано сплановано, і відповідальність за це лежить на генерал-майорі. Наші джерела переконані, що генерал Назаркін має особистий мотив недбало ставитися до служби – його брат Сергій Назаркін є російським військовослужбовцем і мешкає у Омську. Ось наша розмова з паном Назаркіним про його брата-росіянина:

- Сергій Миколайович Назаркін – це не ваш брат?

- Не знаю.

- Тобто не знаєте? У вас точно немає брата?

- Ну… Если вам необхідно мою служебную карточку, обращайтесь в Генеральный Штаб (…) А пока вы мне мешаете работать, потому что я занимаюсь, ...ть, справой, которая, …ть, необхидна для того, чтоб защищать державу. До побачення.

За інформацією «Слідства.Інфо», генерал Назаркін залишив зону АТО та останній тиждень перебував у Хмельницькому, де розташовані дві військові частини спецпризначенців. Він майже не виходив з військових частин, хоча у перші дні нібито мешкав у готелі «Янісоль». Ми подзвонили у цей готель.

Анна Бабінець: У мене є інформація, що у вашому готелі могла зупинятися людина, щодо якої зараз здійснюється кримінальна справа Генеральною прокуратурою. Це В’ячеслав Назаркін. Чи можете ви мені підтвердити, останній тиждень він зупинявся у вас?

Адміністратор Світлана: Мені потрібен запрос з прокуратури або офіційно. Тільки так.

У розмовах не під запис військовослужбовці з Хмельницького розповідають, що бачили Назаркіна щодня. Він нібито займався тим, що посилено перевіряв рівень підготовки підлеглих

Кажуть також, що відправив генерал-майора якнайдалі від колег та журналістів керівник штабу АТО Віктор Муженко. До Дня незалежності генерал-лейтенант Муженко отримав від президента Порошенка звання генерал-полковника. А ще зовсім недавно він був депутатом Житомирської облради від Партії регіонів.

Цікаво також, що після сюжету «Слідства.Інфо» з соцмереж зникла сторінка генерала Назаркіна, а зі сторінки його російського брата – усі фотографії з близьким родичем.

  

Паралельно в Інтернеті з’явилися статті, які намагаються виправдати українського генерала, причому не де-небудь, а на російських ресурсах – сепаратистському сайті «Русская весна» и «Центр Азия». У них пишуть, що в українських ЗМІ розгорнулася ціла компанія з дискредитації військового керівництва, і пан Назаркін – одна з її невинних жертв.

«Слідство.Інфо» буде уважно стежити за тим, щоб підозрілий генерал, якому загрожує від 5 до 8 років в’язниці, раптом не зник з армійських горизонтів.

Анна Бабінець

http://www.hromadske.tv


Теги статьи: Назаркин

Дата и время 11 сентября 2014 г., 18:15     Просмотры Просмотров: 2574
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте