АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ціна чиновника


На початку серпня Петро Порошенко підписав розпорядження про скасування численних пільг для мешканців елітних маєтків. «Слідство.Інфо» дізналося, кого утримують за свій рахунок пересічні українці та скільки нам коштують блага чиновників.

Зокрема, комплекс «Пуща-Водиця», що за 10 кілометрів від колишньої резиденції екс-президента, а нині втікача Віктора Януковича, перебуває у підпорядкуванні Державного управління справами. Утримується коштом платників податків.

За даними ДУС, з 52-ох осіб з дачами у комплексі «Пуща-Водиця» договір про оренду підписали тільки депутат Нестор Шуфрич та екс-заступник міністра оборони Олександр Олійник.

 

  

Не на камеру в адміністрації комплексу «Слідству.інфо» заявили: Нестор Шуфрич – чи не єдиний, хто справно сплачує за оренду та комунальні послуги. Решта – спокійнісінько живе за наш рахунок.

Скільки це грошей? За отриманими нами даними від ДУС, це сотні тисяч гривень на тепло, воду, газ, охорону. Крім того, з наших кишень оплачуються транспортні послуги та зв’язок для чиновників.

Тільки за перший квартал 2014-го року на комплекс виділили 904 800 грн. Для порівняння: за весь минулий рік обслуговування будинків у «Пущі-Водиці» обійшлося бюджету у 6 910 900 гривень.


Дані Державного управління справами про планові кошторисні призначеннякомплексу відпочинку «Пуща-Водиця». У ДУС зазначили: «Усі планові показники відповідають фактичним витратам».

Ще один закритий від сторонніх очей комплекс в підпорядкування ДУС – будинок відпочинку «Конча-Заспа». Микола Азаров, Раїса Богатирьова, Петро Симоненко, Дмитро Табачник – це далеко не повний перелік тих, хто продовжує тут житии, хоча б формально.

«Слідство.інфо» дізналося, що на території комплексу не викуплено жодного будинку. Єдиний, хто має право власності ще з 2001-го року –академік Борис Патон.

 

На утримання мешканців будинку відпочинку «Конча-Заспа» - а це тепло, вода, електрита та газ – тільки за перший квартал 2014-го року вже взяли з бюджету 5 065 600 грн. Транспортні послуги за півроку обійшлися у 236 700 грн, зв’язок – у 80 800 грн.


Дані Державного управління справами щодо касових видатків будинку відпочинку «Конча-Заспа» за оплату комунальних послуг та оплату послуг транспорту і зв’язку.

«Слідство.інфо» обов’язково повернеться до цієї теми та простежить, як виконуються вказівки президента та чи заощадять українці на обмеженні пільг чиновникам. Бо наразі виходить якось не дуже.

/Марія Землянська, Максим Опанасенко

http://www.hromadske.tv/


Теги статьи: ДУСКонча-заспаКонча - заспаПуща водиця

Дата и время 11 сентября 2014 г., 18:25     Просмотры Просмотров: 3655
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Почему сотрудники УГО напали на журналистов в Конча-Заспе: стала известна причина
Михайло Ткач: Щойно на мене напали охоронці Порошенка
Представитель владельца сожжённых в Конча-Заспе машин и катера назвал поджигателей

90-ые возвращаются: Прокуроры и бандиты решали вопросы со взрывами и поджогами под носом у Гелетея
“Французский городок” и войны прокуроров Мельника и Молицкого
Криптокофе и криптоеда: кафе в Пуще-Водице начало принимать биткоины

Справа Межигір’я Януковича: чому відпускають екс-главу ДУС Тарасюка
Розкішне життя керівника держпідприємства, що обслуговує посольства
ДУСя спустя три года после Майдана: элитное ведомство для элитных чиновников

Как Ляшко «оформляет» особняки на родственников и соратников
Туда виза нужна? Соцсети возмутила огромная стена вокруг особняка чиновника в Конча-Заспе
В Конча-Заспе возникли столкновения активистов с полицией при попытке снести забор, заграждающий людям выход к Днепру

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054158