АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Батальйон «Кавказ»: Росіянин, узятий в полон, довго плакав і просив не вбивати його

Батальйон «Кавказ»: Росіянин, узятий в полон, довго плакав і просив не вбивати його
Батальйон «Кавказ»: Росіянин, узятий в полон, довго плакав і просив не вбивати його

Добровольчий батальйон «Кавказ», який складається з патріотів народу Кавказу, готовий дотримуватися режиму припинення вогню. Проте вбивати російських солдатів продовжить. Про це йдеться на сторінці батальйону в Фейсбук.

Добровольче об’єднання повідомляє, що завдяки їх нічним вилазкам, російська армія і бандитські угруповання, які орудують на Донбасі, понесли значні втрати. У зв’язку з цим, бойовики самі почали полювання за мужнім підрозділом.

«Російські бойовики самі вирішили почати полювання на нас, адже ті втрати, які ми вже встигли завдати цій алкашні, змусили замислитися над тим, хто ж діє у неї в тилу. Втративши вже кілька патрулів з трьох осіб (навіть тут вони міркують на трьох), ці собаки Путіна великими силами почали прочісувати місцевість. Як ви розумієте, ми дали клятву не стріляти під час перемир’я, але порізати всю орду, чисельність якої значно перевищує весь наш батальйон, ми теж не можемо, тому що терористи, озброєні автоматами будуть стріляти у відповідь, а ми діємо лише холодною зброєю», — повідомляють бійці батальйону.

Добровольці повідомляють, що вони прийшли воювати в Україну проти росіян тому, що ті принесли колись війну і в їх країну, як зараз в Україну.

Також добровольчий підрозділ повідомляє про страту ще трьох росіян, життя яким вони обірвали напередодні.

«Одна з цих свиней була одягнена в козацьку форму, але після перевірки виявилася російським офіцером з Єкатеринбурга — одним з тих окупантів, які тримають давно вільний Ідель-Урал в їжакових рукавицях. Другий був окупант з Тули — десантник, який поїхав вбивати українців за 60000 рублів на місяць. Він, узятий в полон, довго плакав і просив не вбивати його, виправдовуючись тим, що він приїхав у Донбас захищати росіян, не замислюючись над тим, що і він, і ці «русские» — це звичайні головорізи, а ніякі не захисники…

…Третім був простий російський терорист з Мурманська, який приїхав творити беззаконня в Україні ще у травні, після подій в Одесі, коли російські ЗМІ зомбували людей своєї безсовісною брехнею про ці події. Він хотів розширити уявний «русский мир» за рахунок українських земель. Його ми теж прибрали, попередньо розпитавши про розташування російських банд на місцевості. Чекайте сюрпризів, окупанти!», — повідомляють бійці «Кавказу».

http://evroua.com/


Теги статьи: Батальйон Кавказ

Дата и время 12 сентября 2014 г., 10:32     Просмотры Просмотров: 4051
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050337