АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Cтепан Хмара : Зупинити Порошенка

Cтепан Хмара : Зупинити Порошенка
Cтепан Хмара : Зупинити Порошенка

«Мирні ініціативи Путіна (так, саме Путіна,бо Порошенко їх  озвучує), розраховані на повзучу капітуляцію України.

 Порошенко на них ганебно ведеться. Перший етап вже здійснюється: Порошенко погодився вести переговори з терористами (фактично з російськими диверсантами, які організовують і ведуть бойові дії на Донбасі). Тобто наш Президент погодився легітимізувати так звані ДНР і ЛНР. Більше того Мінські домовленості не передбачають виведення з української території російських бойовиків і озброєнь, бо Путін категорично відкидає очевидний факт участі російської сторони в збройному конфлікті на Донбасі. Тобто розв’язавши неоголошену війну проти  України, Росія вперто продовжує стверджувати, що події на Донбасі - виключно внутрішній український конфлікт! Порошенко фактично з цим погоджується, вперто не бажаючи  офіційно визнати Росію агресором, а Україну жертвою цієї агресії, назвавши бойові дії неоголошеною війною Росії проти України.

            Але, ми українці,не маємо права допустити до цього. Що робити?

           Українці схаменіться, виявімо свою публічну волю і змусимо в першу чергу  президента Порошенка активно захищати національні інтереси України ,а не намагатися заробити і вмовити Путіна бути поблажливим до України.
           Це в принципі неможливо. Тому маємо активно  вимагати від Порошенка:
 
          1)Без зволікань оголосити воєнний стан в державі і організувати мобілізаційні заходи людських, військово – технічних, виробничих ресурсів для належної оборони від агресора.
          2)Негайно офіційно оголосити Росію агресором і розірвати з нею дипломатичні і будь-які інші відносини.
          3)Активізувати закордонну політику України з метою переконання міжнародного спільництва визнати Росію агресором, а Україну жертвою агресії: організація регулярних  прес-конференцій дипломатичних представників  та оприлюднення доказової бази агресії Росії : фотовиставки, записи свідчень російських полонених, демонстрація їх документів тощо.   А також демонстрація захопленої російської зброї дипломатичним представникам в Україні.
 
           Маємо пам’ятати, що визнання Росії агресором відкриє нам шлях домагатися репарації за завдані збитки на десятки мільярдів доларів за зруйновані російськими бойовиками, диверсантами, російською зброєю, а також обстрілами з території Росії, промислові підприємства, інфраструктуру та завдані збитки українським громадянам . І як не важко було домогтися вирішити це питання зараз, вирішити його однозначно на нашу користь маємо всі підстави. Але тут повинна бути непохитна воля України,  і в першу чергу її керівництва.
 
           4)Одне з надважливих питань: встановлення причин Іловайської  катастрофи.  Це конче потрібно для відновлення справедливості, вшанування сотень загиблих і покарання винних в цій трагедії.
          Без нього ми не застраховані від подібних трагедій в майбутньому. Щоб цього не сталося треба нарешті перестати брехати і об’єктивно розслідувати причини трагедії.
 
           Порошенко повинен знайти мужність покаятися, бо він несе моральну,політичну і організаційну відповідальність. Він мав інформацію напередодні ще 24 серпня, що російські війська інтенсивно нарощують свою присутність в Україні  і  кільце оточення вже відкрито. Чому Порошенко, як Верховний головнокомандуючий нічого не вжив, жодних заходів для відвернення побоїща, а вперто проводив військовий парад і продовжував брехати, що, нібито, ситуація під контролем. Не реагував належним чином і головнокомандуючий Збройних Сил - начальник Генерального штабу генерал Муженко. Іловайська трагедія найперше лежить на відповідальності Верховного головнокомандуючого  Порошенка і Головнокомандуючого Муженка!
 
            Українці не мовчіть! Бо влада і надалі продовжує брехати і здавати Україну. Тільки ваша активна позиція може відвернути катастрофу.
 
            Тут я не заторкнув питання внутрішньої політики. Але кількома словами мушу нагадати. На моє переконання, кадрова політика Порошенка, повне толерування «п’ятої колони», відсутність чистки в ЗСУ, генеральному штабі, у силових структурах і навіть те, що головний керівник Донецької мафії Ахметов досі на свободі, дає підстави підозрювати,  що і тут Порошенко виконує бажання Путіна. Ми ж не знаємо про що вони домовляються за закритими дверима. Хід подій наштовхує на висновки. Пахне зрадою!
А суспільство мовчить. Сумно.
 
Джерело :  http://prostirpravdy.com/

Теги статьи: ПорошенкоХмара

Дата и время 14 сентября 2014 г., 12:39     Просмотры Просмотров: 5533
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Ляшко получает зарплату у Порошенко 2-3 млн. долларов в месяц! - Онищенко
Кононенко взял добычу
Максим Иванищев: Вдумайтесь, человек которого к власти привёл Майдан, выдаёт преференции тем, против кого этот Майдан стоял

По всей видимости это конец: Либо народ начнет убивать политиков и судьей, либо срочные выборы,- Жданов
"Иск Шокина - это намек Луценко о возможной замене" - нардеп
Разработать, утвердить и обеспечить: Порошенко дал распоряжения по поводу праздников 8-9 мая

Закон о е-декларировании направлен на уничтожение антикоррупционных организаций - эксперт
Пока мы дуреем от скандальных новостей, Порошенко пытается у всех на глазах купить российский банк — писательница
Порошенко: Нацгвардией Украины российское ТВ пугает россиян

Журналист: Гонтарева назвала Порошенко своего приемника
«Подарунок» для президента: як гроші Януковича перетекли в банк Порошенка
Стало известно, почему встреча Порошенко и Трампа сорвалась: на Банковой назвали две главные причины

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте