Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Cтепан Хмара : Зупинити Порошенка

Cтепан Хмара : Зупинити Порошенка
Cтепан Хмара : Зупинити Порошенка

«Мирні ініціативи Путіна (так, саме Путіна,бо Порошенко їх  озвучує), розраховані на повзучу капітуляцію України.

 Порошенко на них ганебно ведеться. Перший етап вже здійснюється: Порошенко погодився вести переговори з терористами (фактично з російськими диверсантами, які організовують і ведуть бойові дії на Донбасі). Тобто наш Президент погодився легітимізувати так звані ДНР і ЛНР. Більше того Мінські домовленості не передбачають виведення з української території російських бойовиків і озброєнь, бо Путін категорично відкидає очевидний факт участі російської сторони в збройному конфлікті на Донбасі. Тобто розв’язавши неоголошену війну проти  України, Росія вперто продовжує стверджувати, що події на Донбасі - виключно внутрішній український конфлікт! Порошенко фактично з цим погоджується, вперто не бажаючи  офіційно визнати Росію агресором, а Україну жертвою цієї агресії, назвавши бойові дії неоголошеною війною Росії проти України.

            Але, ми українці,не маємо права допустити до цього. Що робити?

           Українці схаменіться, виявімо свою публічну волю і змусимо в першу чергу  президента Порошенка активно захищати національні інтереси України ,а не намагатися заробити і вмовити Путіна бути поблажливим до України.
           Це в принципі неможливо. Тому маємо активно  вимагати від Порошенка:
 
          1)Без зволікань оголосити воєнний стан в державі і організувати мобілізаційні заходи людських, військово – технічних, виробничих ресурсів для належної оборони від агресора.
          2)Негайно офіційно оголосити Росію агресором і розірвати з нею дипломатичні і будь-які інші відносини.
          3)Активізувати закордонну політику України з метою переконання міжнародного спільництва визнати Росію агресором, а Україну жертвою агресії: організація регулярних  прес-конференцій дипломатичних представників  та оприлюднення доказової бази агресії Росії : фотовиставки, записи свідчень російських полонених, демонстрація їх документів тощо.   А також демонстрація захопленої російської зброї дипломатичним представникам в Україні.
 
           Маємо пам’ятати, що визнання Росії агресором відкриє нам шлях домагатися репарації за завдані збитки на десятки мільярдів доларів за зруйновані російськими бойовиками, диверсантами, російською зброєю, а також обстрілами з території Росії, промислові підприємства, інфраструктуру та завдані збитки українським громадянам . І як не важко було домогтися вирішити це питання зараз, вирішити його однозначно на нашу користь маємо всі підстави. Але тут повинна бути непохитна воля України,  і в першу чергу її керівництва.
 
           4)Одне з надважливих питань: встановлення причин Іловайської  катастрофи.  Це конче потрібно для відновлення справедливості, вшанування сотень загиблих і покарання винних в цій трагедії.
          Без нього ми не застраховані від подібних трагедій в майбутньому. Щоб цього не сталося треба нарешті перестати брехати і об’єктивно розслідувати причини трагедії.
 
           Порошенко повинен знайти мужність покаятися, бо він несе моральну,політичну і організаційну відповідальність. Він мав інформацію напередодні ще 24 серпня, що російські війська інтенсивно нарощують свою присутність в Україні  і  кільце оточення вже відкрито. Чому Порошенко, як Верховний головнокомандуючий нічого не вжив, жодних заходів для відвернення побоїща, а вперто проводив військовий парад і продовжував брехати, що, нібито, ситуація під контролем. Не реагував належним чином і головнокомандуючий Збройних Сил - начальник Генерального штабу генерал Муженко. Іловайська трагедія найперше лежить на відповідальності Верховного головнокомандуючого  Порошенка і Головнокомандуючого Муженка!
 
            Українці не мовчіть! Бо влада і надалі продовжує брехати і здавати Україну. Тільки ваша активна позиція може відвернути катастрофу.
 
            Тут я не заторкнув питання внутрішньої політики. Але кількома словами мушу нагадати. На моє переконання, кадрова політика Порошенка, повне толерування «п’ятої колони», відсутність чистки в ЗСУ, генеральному штабі, у силових структурах і навіть те, що головний керівник Донецької мафії Ахметов досі на свободі, дає підстави підозрювати,  що і тут Порошенко виконує бажання Путіна. Ми ж не знаємо про що вони домовляються за закритими дверима. Хід подій наштовхує на висновки. Пахне зрадою!
А суспільство мовчить. Сумно.
 
Джерело :  http://prostirpravdy.com/

Теги статьи: ПорошенкоХмара

Дата и время 14 сентября 2014 г., 12:39     Просмотры Просмотров: 5419
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Журналист обратился к Порошенко: Может, для начала, слетать Петру Алексеевичу в Вашингтон - к Манафорту?
Порошенко о Минских соглашениях: «Мы не поступились ни одной принципиальной позицией»
Петр Порошенко присвоил звание Героя Украины Владимиру Жемчугову

Порошенко жестко ответил политикам, призывающим отказаться от Донбасса
Саакашвілі дав пораду Порошенку, чим займатися далі після зупинки Roshen в Липецьку
США устали не от Украины, а от Порошенко — нардеп

Появились детали встречи Порошенко с американским коллегой
Как Порошенко покупает телеканалы и создает свой медиа-холдинг
В отличие от Обамы, с Трампом приемы Порошенко больше не сработают - американский профессор

Порошенко опоздал, Украина уже не простит ему три года издевательств — Небоженко
Встреча Пинчука и Порошенко в Давосе: появились новые подробности
Веде подвійну гру, — Гнап розповів, що змусило «жадібного» Порошенко відмовитися від кондфабрики в російському Липецьку

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте