АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Втрату 4 мільярдів в «Укрспирті» за часів Януковича контролював єнакіївський буфетник

Втрату 4 мільярдів в «Укрспирті» за часів Януковича контролював єнакіївський буфетник
Втрату 4 мільярдів в «Укрспирті» за часів Януковича контролював єнакіївський буфетник

Анатолій Радченко, колишній буфетчик заводу, де працював Янукович, та очільник алкогольного департаменту податкової при Януковичу.

Документи, які могли б свідчити про крадіжки на суму понад 500 млн грн. за часів Януковича та про втрати від нелегального спирту на 3,5 млрд грн., були вивезені з «Укрспирту» задовго до Майдану. А відповідний орган у податковій очолював Сергій Радченко, який працював буфетником Єнакіївського металургійного заводу, де починав свою кар’єру Віктор Янукович. Про це пише Сергій Головньов у «Інсайдері», пишуть «Наші гроші»

Про зникнення документів повідомив нинішній голова державного підприємства Михайло Лабутін, який після призначення у березні навіть не бачив свого попередника Олександра Харта.

«Я його не бачив. Коли я прийшов сюди, він був на лікарняному. Тут взагалі нічого не було. Ні документів, ні серверів, ні бухгалтерії. Все це ми відновлюємо по сьогоднішній день… Співробітники розповіли, що після перевірок підприємства силовиками в 2013 році вся документація і сервера перебували не в цьому будинку», – повідомив Лабутін, зазначивши, що місцезнаходження зниклих документів невідомо і донині.

При цьому в Фіскальної службі повідомили, що зараз розпочаті кримінальні виробництва за фактом замовлення «Укрспиртом» фіктивних послуг на суму 500 млн грн, за фактом ухилення від податків на суму більше 200 млн грн і за фактом використання підроблених акцизних марок – більше 100 млн штук. Ці злочини були скоєні в період з 2012-го по 2014 рік.

Останнім керівником «Укрспирту» за часів Віктора Януковича був Олександр Харт. До роботи у держкомпанії він очолював торгову фірму «Рейл-Сервіс». У той час це підприємство належало фінкомпанії «Лідер» народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка та приватному підприємству «Маран-Афа» Сергія Радченка.

Сергій Радченко – один з менеджерів в групі Януковича. Він був одним із співзасновників товариства мисливців «Донбас-Фауна», яке отримало близько 3 тисяч га мисливських угідь на Донеччині для президентського сина Олександра Януковича.

Його батько Анатолій Радченко при Януковичі був керівником департаменту з контролю за підакцизними товарами в Міністерстві доходів і зборів. Умовна назва цього департаменту – САТ (спирт, алкоголь, тютюн). Саме він в структурі податкової контролює роботу «Укрспирту».

Анатолій Радченко зайняв цю посаду не випадково. Згідно з офіційною біографією, яка вже видалена з сайту Фіскальної служби, з 1978-го по 1992 рік він працював експедитором, буфетником і завідувачем їдальні Єнакіївського металургійного заводу, де починав свою кар’єру Віктор Янукович.

З 1994 року Радченко працював замдиректора Донецького обласного тервідділення автотранспорту, директором якого до 1996 року був Віктор Янукович.

«Результатом роботи Харта на посту гендиректора «Укрспирту» і Радченко на посаді керівника САТ стало те, що тільки за 2013 держава через виробництво нелегального спирту втратило 3,5 млрд грн.», – повідомляє «Інсайдер».


Теги статьи: ЯнуковичУкрспиртРадченко Анатолий

Дата и время 19 сентября 2014 г., 12:29     Просмотры Просмотров: 1983
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

В деле убийства Вороненкова слишком быстро назначили виновных - политолог
Ирина Мирошник - кровавая баронесса «Укрпластика»
Найцінніша інформація Вороненкова в Україні нікого не зацікавила, – Пономарьов

Пономарев рассказал, как генпрокурор Луценко ради собственного пиара подставил Вороненкова под пулю
Как Кремль делает телеканал Euronews ручным
АТЦ СБУ на подработке. Или как подчиненные Грицака — Тиран и другие, зарабатывают на Рейнджроверы

Мишалова подвело тендерное неравенство
Экс-министр Ставицкий планирует встретиться с европейскими политиками в поддержку новой политсилы
«Черная касса» Януковича: у Манафорта отреагировали на обвинения Лещенко

"При Кучме были смотрящие. При Порошенко нету контроля, кто сколько берет" - экономист
Янукович сдрейфил, предал всех – Леонид Грач об аннексии Крыма
Порошенко сразу записал украинцев в лохов - политолог

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте