Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Балога попереджає про зраду Турчинова і Ко: від люстрації планують уберегти усіх силовиків

Балога попереджає про зраду Турчинова і Ко: від люстрації планують уберегти усіх силовиків
Балога попереджає про зраду Турчинова і Ко: від люстрації планують уберегти усіх силовиків

Народний депутат повідомляє, що найближчим часом планують ухвалити змінив в закон про очищення влади, який минулого тижня 231 голосаим ухвалив парламент.

- В парламенті готується зрада. По-іншому не можу назвати інформацію про те, що голова ВР пан Турчинов збирається переписати закон "Про очищення влади" і викинути з нього положення, які стосуються найбільш корумпованих структур - прокуратури, міліції та інших силовиків, - повідомив Віктор Балога. - За цей закон проголосував 231 депутат, в тому числі і я. Враховуючи нинішній якісний склад ВР, ми зробили неможливе. Зараз спікер парламенту збирається кинути не лише нас - тих, хто голосував за цей закон. Він збирається кинути народ, який виборював люстрацію потом і кров’ю. Якщо Олександр Турчинов це допустить, то йому треба не в політику йти, а готуватися до тюрми.

- Найгірше у цій ситуації навіть не те, що хтось вирішив вигородити хабарників-правоохоронців, а що хтось знову намагається грати в азартні ігри з народом. Після такого ні про яку довіру до влади уже не йтиметься. Тому, в ситуацію має втрутитися Президент України, як гарант Конституції і політик, якому народ виділив найвищий рівень підтримки на останніх виборах. Змова має бути розкрита, організатори - названі, а закон - підписаний у такому вигляді, як ми за нього проголосували, - підкреслив Віктор Балога.

mukachevo.net


Теги статьи: Балога

Дата и время 22 сентября 2014 г., 15:48     Просмотры Просмотров: 2239
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
24 октября 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте