Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Роман Івченко: Донецьким й море по коліна

Роман Івченко: Донецьким й море по коліна
Роман Івченко: Донецьким й море по коліна

У Києві триває напрочуд цинічна афера, яку започаткував ще 2011 року виходець з Донецької області Івченко Роман Миколайович.

Відбувши тюремний строк за крадіжку державного майна, він «перекваліфікувався» на  безпечний завдяки прихильності української Феміди бізнес – обіцяв через засноване ним ТОВ «ДАВІР-ФІНАНС» збудувати киянам і гостям столиці квартири в Ірпіні.  Для цього винаймав офіси за різними київськими адресами й імітував у Ірпіні будівництво, практично не маючи для цього ні земельних ділянок, ні дозвільних документів. Першим клієнтам, які більше року тому почали прозрівати і  вимагати повернення вкладених коштів, Івченко видавав себе за онука чи племінника Миколи Азарова. І заснував нове ТОВ «ТРЕНД КОМПАНІ» з тими ж функціями – якомога довше «вішати лапшу» на вуха людям, живучи на широку ногу в Києві. А найбільш впертим він навіть почав грубити і погрожувати…

За короткий час жертвами знахабнілого афериста, який діяв разом із земляком Козловим Олегом Юрійовичем та іншими наближеними, стали близько 50-ти чоловік, сума внесених коштів перевищила 3 мільйони гривень.

—     Ми вклали в це будівництво останні кошти, спадкове майно, дехто взяв кредити в банку і продовжує виплачувати відсотки за ними, — кажуть потерпілі. – Та коли звернулися до прокуратури і міліції Ірпіня та Києва із заявами про шахрайські дії в особливо великих розмірах, побачили дивну прихильність до злодіїв. Навіть попри те, що значна частина нас вже отримала рішення суду про повернення безпідставно набутих коштів і порушені кілька кримінальних справ, ніхто ні притягувати винних до відповідальності, ні повертати видурене не збирається.

Розлючені вкладники криком кричали на серпневому засіданні Ірпінського міського суду «Заарештуйте Івченка або хоча б забороніть йому виїзд з України!» Та нічого подібного не відбулося, й головний шахрай чкурнув таки за межі України. Тому 11 вересня 2014 року цей суд таки виніс Ухвалу «про оголошення Романа Івченка в міжнародний розшук». Та, вочевидь, це мало що дає людям, які залишилися і без житла, і без своїх кровних…

З огляду на зухвалий злочин потерпілі вкладники «ДАВІРА-ФІНАНСУ» і «ТРЕНД КОМПАНІ» звертаються до Генерального прокурора України Віталія Яреми з вимогою провести ретельне розслідування дій аферистів і правоохоронців, які тривалий час утаємничували шахрайську діяльність, та сприяти у поверненні їхніх коштів.

Направлене звернення і до народних депутатів ВО «Свобода» Олега Тягнибока і Андрія Міщенка з проханням утворити у Верховній Раді тимчасову слідчу комісію з належного розслідування гучної квартирної афери в особливо великих розмірах, яка продовжує сумну славу «Еліта-центр».

Певно ж, у правовій державі неможливо уявити собі щось подібне. Тож  відкритими залишаються два питання: хто винен у величезній кількалітній афері в самісінькому центрі столиці і доки це триватиме в Україні?

 

Григорій Миколайчук, для sprotiv.org


Теги статьи: ТОВ Тренд КомпаниТОВ Давир-ФинансИрпеньИвченко Роман

Дата и время 22 сентября 2014 г., 18:09     Просмотры Просмотров: 2434
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте