АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Відсутність юридичної освіти у Луценка провокує деградацію усіх співробітників ГПУ – Найєм

Відсутність юридичної освіти у Луценка провокує деградацію усіх співробітників ГПУ – Найєм
Відсутність юридичної освіти у Луценка провокує деградацію усіх співробітників ГПУ – Найєм

Заступник глави фракції «БПП» Мустафа Найєм вважає конкурсну комісію з обрання директора ДБР абсолютно корумпованою та абсурдною. На його попереднє звернення про пряме порушення законодавства під час роботи комісії, перший заступник Генпрокурора Юрій Столярчук просто «увімкнув дурня». 

Про це нардеп написав на власній сторінці у соцмережі. 

«Продовжую тему ДБР. Якщо чесно, це вже якийсь абсурд і ідіотизм», - пише заступник глави фракції «БПП».

Найєм обурений тим, що підконтрольна Порошенку Генпрокуратура абсолютно не звертає уваги на правопорушення з боку комісії з обрання керівництва Держбюро розслідувань. Так, Луценко начебто не помічає, що, як мінімум, два члена комісії - Стойко І.М. (Від КМУ) та Бухарев В.В. (від ВР) – взагалі не мають вищої юридичної освіти, а це є прямим порушенням законодавства (п. 3 ч. 3 ст. 11 закону України про ДБР).

«Мені це відомо достовірно, готовий свідчити про це в суді. При цьому 10 з 19 кандидатів пройшли на наступний етап конкурсу - це співробітники органів президентської вертикалі: ГПУ, ДФС і СБУ», - запевняє нардеп.

Народний обранець розповів, що два тижні тому звернувся з відповідною заявою (про вчинення злочину посадовими особами Кабміну та Верховної Ради України – ред) до Генеральної прокуратури. Відповідь не змусила на себе чекати: перший заступник Генпрокурора Юрій Столярчук дав таку відповідь: «в своїй заяві ви не вказали, який саме документ неправильно підписали співробітники КМУ і ВР». 

«Виникає стійке відчуття, що відсутність юридичної освіти у Генпрокурора прямо позначається на деградації всіх співробітників підконтрольного йому відомства», - заявив Найєм.

Він ще раз наголосив, що конкурсною комісію з обрання директора ДБР було прямо порушено законодавство України - п. 3 ч. 3 ст. 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань», в якому говориться, що членами даної комісії можуть буті особи, які мають бездоганну ділову репутацію, вищу юридичну освіту, високі професійні та моральні якості, а також суспільний авторитет.

Слід відзначити, що новий «правоохоронний монстр» повинен повноцінно запрацювати вже в листопаді наступного року. За фактом він перебере на себе майже всі функції Генеральної прокуратури щодо виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів скоєних екс-президентом, членами уряду, вищого керівного складу державних органів, керівником НАБУ, САП, переважною більшістю керівного і особового складу правоохоронних, податкових та митних органів тощо. Єдиним виключенням стануть злочини, які відносяться до підслідності НАБУ. 


Теги статьи: ЛуценкоНайем Мустафа

Дата и время 29 декабря 2016 г., 10:34     Просмотры Просмотров: 751
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Ловушка для президента и выход из нее
В Украине «закодируют» всех копов и нацгвардейцев
Кадровый бедлам. Как президент играет с аудитором НАБУ, Счетной палатой и ЦИК

Порошенко приберег Сторча для себя, заявляют в БПП
"Вихід під заставу - це лазівка ​​для топ-корупціонерів, бо після цього їх справи губляться, забуваються або розвалюються в судах" - Добродомов про звільнення Кацуби
Казус аудитора. Реакция соцсетей на попытку коалиции назначить в НАБУ Найджела Брауна

Верховная Рада приняла закон о заочном осуждении Януковича
«Вышки Бойко» все. Как ГПУ похоронила дела на $800 млн
Трагедия в Княжичах показала структурный хаос в полиции - Луценко

Приостановка торговли с ОРДЛО - это начало полной потери оккупированных территорий
Скажите, мне одному кажется, что мы нашару наелись г…на? - Найем
Мустафа Найем: В украинских олигархов сдают нервы

Комментарии:

comments powered by Disqus
29 марта 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте