АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Влада виявила, що українці припиняють сплачувати дорогущу "комуналку"

Влада виявила, що українці припиняють сплачувати дорогущу "комуналку"
Влада виявила, що українці припиняють сплачувати дорогущу "комуналку"

Серед регіонів найвищий середній по країні рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Тернопільській та Чернігівській областях, найнижчий - у Сумській.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Заборгованість населення України (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) по оплаті житлово-комунальних послуг у листопаді 2016 р. порівняно з жовтнем 2016 р. збільшилася і на кінець листопада склала 19,1 млрд грн. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Так, заборгованість населення за централізоване опалення і гаряче водопостачання на кінець листопада склала 7,8 млрд грн, на оплату електроенергії — 3,1 млрд грн, за газопостачання — 3,7 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 2,5 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення — 1,6 млрд грн, за вивезення побутових відходів — 0,4 млрд грн.

Нагадаємо, в жовтні 2016 року борг населення за житлокомпослуги становив 16,9 млрд грн. У листопаді 2016 р. населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 5,7 млрд грн (64,6% нарахованих за цей період сум). Серед регіонів найвищий середній по країні рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Тернопільській та Чернігівській областях (110,6% і 104,9% відповідно), найнижчий — у Сумській (21,6%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год), на одного власника особового рахунку у листопаді 2016 р. становили 1 157,1 тис. грн. Протягом листопада 2016 р. населенням сплачено за електроенергію 2 млрд грн (100,1% нарахованих за цей період сум).

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 27 червня 2003 року № 976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово‐комунальні послуги» у січні-листопаді 2016 р. з населенням було укладено 33,4 тис. договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості. Загальна сума, на яку було укладено договори в частині погашення реструктуризованої заборгованості, становила 152,5 млн грн, а сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 93,4 млн грн.


Теги статьи: ДолжникиКоммунальные услугиЖКХ

Дата и время 01 января 2017 г., 16:21     Просмотры Просмотров: 9595
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Под Киевом избили инспектора, который отрезал свет за миллионный долг
Конец отопительного сезона: что будет с субсидями
Заплатить придется всем: в Украине больше не будет бесплатных счетчиков энергоресурсов

Мерія затвердила зростання квартплати у Львові на 40-50%
Павел Розенко: Я не понимаю, за что я плачу по квитанциям ЖКХ
В Германии – не более 15% от пенсии, в Украине – 125%. Сколько платят за коммунальные услуги в разных странах

Тарифная война против граждан Украины
Тымчук о блокаде ОРДЛО: "Оплатив последние платежки за ЖКХ, получил полное впечатление, что наши нынешние тарифы придумывали в ФСБ РФ"
В Украине за коммунальные долги могут забрать квартиру: как не потерять имущество

Должник с топором загнал на столб электрика и разгромил его автомобиль
Киевлянам приходят платежки за тепло с огромными долгами
В Киевской области семья получила платежку за газ на 17 тысяч гривен

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте