АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

На Полтавщині райвідділ освіти очолила медсестра шанувальниця Путіна з проктологічного відділення

На Полтавщині райвідділ освіти очолила медсестра шанувальниця Путіна з проктологічного відділення
На Полтавщині райвідділ освіти очолила медсестра шанувальниця Путіна з проктологічного відділення

Новий керівник відділу освіти Полтавської РДА Наталія Веретельник останні п’ять років працювала сестрою-господаркою проктологічного відділення обласної лікарні та сумує за "детьми Донбасса", яких "убили" бійці ЗСУ.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Нового керівника представили колективу освітян 13 грудня 2016 року, після чого вона приступила до роботи. Призначення відбулося після проходження конкурсу. Ось його умови в розділі професійної компетентності:

вища освіта за освітнім ступенем магістра педагогічного спрямування, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

- також ідеться про знання законодавства, знання державної мови тощо.

А ось рядки з біографії нової керівниці райвідділу освіти. Вона закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка за спеціальністю "викладач дошкільної педагогіки і психології". У 2010 році закінчила Інститут післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії, спеціаліст з обліку і аудиту. З 1985 по 2005 роки працювала завідуючою Кіровським дитсадком. А після його злиття з Кіровською школою стала працювати завучем, відповідаючи саме за дошкільну підготовку учнів.

У 2010 році Наталія Веретельник виходить на пенсію, а з квітня 2011 по грудень 2016 рік працює сестрою-господаркою проктологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В.Скліфосовського.

Призначення на посаду відбулося після проходження конкурсу. Яким чином колишню завідуючу дитсадка допустили до участі та врешті призначили керівником райвідділу освіти (до структури якого входять 35 шкіл району), відповіли чиновники Полтавської райдержадміністрації.

Голова Полтавської РДА Ігор Карімов повідомив, що не брав участі в роботі конкурсної комісії та не може знати подробиць проведення конкурсу. Більш змістовно щодо проведення конкурсу розповіла голова конкурсної комісії, керівник апарату Полтавської РДА Валентина Криуліна.

Відповідно до ЗУ "Про державну службу" на кожну посаду затверджуються кваліфікаційні вимоги, які погоджуються з міжрегіональним управлінням Головдержслужби в Полтавській та Кіровоградській областях. Без їхнього погодженням ми не можемо провести конкурс. Перший етап конкурсу – оперативне тестування в режимі онлайн. Дається 40 питань. Кожен з учасників в присутності конкурсної комісії відповідає на питання. Наталія Веретельник набрала більше 26 балів. Другий етап – ситуаційне завдання, затверджене головою райдержадміністрації. За участь в конкурсі ставиться 0,1 або два бали. Вона набрала необхідну кількість і далі пройшла співбесіду

– розповіла про конкурс Валентина Криуліна.

Як нам стало відомо, окрім Наталії Веретельник у конкурсі на заміщення посади керівника відділу освіти більше ніхто не брав участь. Єдиний потенційний конкурент сестри-господарки за день до проведення конкурсу з невідомих причин відкликав власну кандидатуру. Це був екс-начальник департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Євгеній Ленський.

У мене немає часу, щоб відповідати на ваші запитання. Зараз багато роботи

– відповіла Наталія Веретельник нашому кореспоненту 5 січня, виходячи з наради у голови Полтавської РДА. На ходу вона пообіцяла, що, можливо, дасть коментар через два тижні.

Наступного дня також не вдалося з нею зв’язатися, оскільки керівника відділу освіти на робочому місці не було. Подзвонивши на номер її мобільного телефону замість відповіді можна лише послухати мелодію Стаса Михайлова "Все для тебя".

Тому довелося здобувати інформацію зі сторінки Наталії Веретельник у соціальній мережі "Одноклассники". З окремими дописами  пропонуємо ознайомитися нижче.

 Станіслав ЦИСЬ

1.png0.png0а.png1а.png
 
1в.png1б.png1г.png2а.png
 
3.png4.png5.png6.png
 
8.png10.png11.png12.png
 
14.png

Теги статьи: СепаратизмВеретельник НаталияПолтавщина

Дата и время 07 января 2017 г., 18:56     Просмотры Просмотров: 3057
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Мэр Доброполья назвал флаг Украины рваной тряпкой
СБУ разоблачила шпионскую сеть РФ, которая готовила теракты и диверсии в Украине
Спорт Украины: тест на сепаратизм

СБУ взялась за екс-мера Ужгорода, який назвав українську мову хрюканням
Відповість за "хрюкання і блювоту": СБУ порушила справу проти екс-мера Ужгорода за висловлювання про українську мову
У Києві злочинці організували трансляцію заборонених російських каналів

Бизнесмен из Горловки показал последствия «национализации» его бизнеса боевиками ДНР
Украинка: Эти дедушки с зубными протезами - носят ксивы агентов НКВД/КГБ/ФСБ слева, на груди
"Местным сепаратистам будем рубить головы": Ярош сделал жесткое заявление в Николаеве, припугнув сторонников "русского мира"

Суд звільнив від покарання сепаратистку
Россия платила польским радикалам за антиукраинские выступления
Протестующие перекрыли трасу Киев-Харьков

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте