АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 16°C
Днепр: 18°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 16°C
Львов: 18°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 17°C
Ровно: 18°C

Кожний кадр по три мільйона: Журналіст звинуватив керівництво НБУ в шахраюванні з ПриватБанком

Кожний кадр по три мільйона: Журналіст звинуватив керівництво НБУ в шахраюванні з ПриватБанком
Кожний кадр по три мільйона: Журналіст звинуватив керівництво НБУ в шахраюванні з ПриватБанком

В НБУ витратили 6 млн доларів для підбору персоналу в націоналізований ПриватБанк.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Відомий український журналіст Олександр Дубинський відзначив, що з бюджету НБУ на підбір кадрів для націоналізованого ПриватБанку було виділено близько 6 мільйонів доларів притому, що було набрано лише двох працівників. 

«За даними моїх джерел, мадам Грицацуєва і Ко з бюджету НБУ витратили 6 млн доларів для підбору персоналу в націоналізований Приват», - зазначив журналіст.

Більше того, Дубинський повідомив, що всі кошти були перераховані лише одній компанії, яка і займалась підбором необхідних кадрів. Разом з тим він додав, що за ці неймовірно великі кошти було підібрано лише двох осіб, серед яких головний бухгалтер та заступник директора за ІТ. Всіх інших, які були відібрані, відмовився призначати генеральний директор Олександр Шлапак

«Всі гроші пішли одній консалтинговій компанії - Alix Partners. За 6 мільйонів доларів в Приват відібрали тільки дві людини: головного бухгалтера та заступника голови по IT (Дрелінг з Авалю). Всіх інших «обраних» забракував О. Шлапак - за професійними якостями», - додав журналіст.

Крім того, він нагадав, що за підбір персоналу у НБУ відповідає перший заступник голови Нацбанку Роман Борисенко. Більше того журналіст закликав НАБУ перевірити законність цієї сумнівної угоди. Проте відразу ж засумнівався про успіх такого розслідування.

«Нагадаю, за HR в Нацбанку відповідає Роман Борисенко, який раніше працював в Авалі. Це якщо раптом НАБУ захоче повернути гроші державі (хоча в подібні чудеса віриться все менше)», - зазначив Дубинський.

Нагадаємо, відомий український журналіст Олександр Дубинський відзначив, що рейтингове агентство Fitch констатувало валютний дефолт «ПриватБанку».


Теги статьи: ПриватбанкНБУДубинский Александр

Дата и время 08 января 2017 г., 21:32     Просмотры Просмотров: 2527
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Саакашвили?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.063591