АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

З Монте-Карло – в Раду. Може, досить, пане Хорошковський?

З Монте-Карло – в Раду. Може, досить, пане Хорошковський?
З Монте-Карло – в Раду. Може, досить, пане Хорошковський?

Пам’ятаєте цей симпатичний будинок на Подолі? Це "Садиба Казанського". Можливо, дехто забув, вона ще кілька років тому залишалася острівцем старого Києва біля фунікулеру. Зараз на цьому місці добудовують одоробло, автор якого вирішив повернутися до української політики.Ідеться про Валерія Хорошковського. Після кількох років життя у вигнанні в Лондоні та Монако він затверджений з’їздом партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" як другий номер списку.

Я взагалі не розумію, як таке може бути в нормальній державі?!

Хорошковський ховався за кордоном, бо побоювався переслідування Януковича. Загальновідомо, що його не було в Україні з кінця 2012 року щонайменше до лютого 2014. Тобто Хорошковський не підпадає під вимогу про безперервне проживання кандидатів протягом п’яти років в Україні.

Але при цьому Хорошковський уже зареєстрований Центральною виборчою комісією. Попри те, що інший кандидат з цього ж списку Святослав Піскун, який також жив за кордоном в останній рік президентства Януковича, реєстрацію не пройшов.

І хоча останні роки Хорошковського не було в Києві, його справа процвітала. Кияни, які бувають на Поштовій площі, щодня можуть бачити пам’ятник меркантильності цього політика біля фунікулеру.

На місці садиби Казанського – однієї з останніх пам’яток історичної епохи – зараз добудовують 10-поверхову потвору.Я вчора спеціально підійшов до щита, встановленого на будмайданчику. Замовником будівництва цього монстра вказана компанія "Сітко-Поділ-Київ".Коли "садибу Казанського" таємно знесли в ніч перед Новим 2011 роком, я наводив докази причетності Хорошковського до цього історичного вандалізму. "Сітко-Поділ-Київ" має кіпрських анонімних засновників. Але мною було зібрано докази про причетність тодішнього глави СБУ до фірми, яка зруйнувала цей старовинний маєток та почала зводити черговий бізнес-центр.

Тепер Хорошковський хоче стати депутатом, а його високе друге місце вказує на те, що в разі долучення "Сильної України" до коаліції він претендуватиме на посаду у виконавчій владі або місце лідера фракції – якщо Тігіпко піде з парламенту.

Пане Хорошковський, ви, з невеликими перервами, в українській політиці з березня 1998 року, тобто скоро 17 років. Почали працювати у Пустовойтенка, потім були при Кучмі, продовжили при Тимошенко, потім перейшли до Ющенка, завершили при Януковичі. Може, досить?

УП


Теги статьи: Хорошковский

Дата и время 25 сентября 2014 г., 09:41     Просмотры Просмотров: 2292
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Аферист Павел Фукс открыл украинский счет или почему Проминвестбанк уже банкрот?
Він повертається: "Золотий хлопчик" урядів Тимошенко та Януковича збирається купити у росіян український "Промінвестбанк"
Хорошковський повертається з Монако? Колишній соратник Януковича отримав своє «Межигір’я»

У Хорошковського хочуть відібрати 26 гектарів лісу на Канівщині
Винницкие, харьковские, черновицкие, донецкие: с чего начинались украинские кланы
Сергей Щербина: "Хорошковский ждет, когда все желающие доедят друг друга?"

Валерий Хорошковский: что прячет в своих шкафах украинский генерал-олигарх?
Наследники без роду-племени
Миллион на руке Шустера: швейцарские часы, как у Хорошковского

Фальшивка від тричі генпрокурора. Кругова порука з елементами фарсу
"Нафталиновые" политики на марше: кто из бывших может вернуться в украинскую власть
Юрист Хорошковського ділить 7 гектарів на Жуковому острові з «нащадками» судді Вищого госпсуду та члена ВРЮ

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте