АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ігор Луценко: Деканоїдзе свідомо працювала ширмою Авакова

Ігор Луценко: Деканоїдзе свідомо працювала ширмою Авакова
Ігор Луценко: Деканоїдзе свідомо працювала ширмою Авакова

«Деканоідзе вважає, що влада використала її як ширму». Бідна наївна дівчинка, вона тільки зараз, за кілька місяців, ЗНЕНАЦЬКА виявила, що її використовували як ширму!

Цікаво, а хто їй заважав блокувати призначення усіх, хто зараз керує поліцією? Хто заважав звільнити «беркутів» за результатами службової перевірки, результати якої пролежали у Деканоїдзе півроку – аж до того моменту, коли, за законом, їх уже звільняти не мали права?

Хто, хай йому грець, перешкоджав опублікувати усі результати атестації?! Щоби суспільство, яке утримує поліцейських своїм коштом, знало, хто пройшов, а хто не пройшов атестацію, і могло резонно питати, як так сталося, що забраковані атестаційними комісіями персонажі досі вершать людські долі, перебуваючи на посадах?

Хто, власне, заважав їй виконати інші 1000 і одну обіцянку, котрі вона давала публічно і не публічно активістам, щоб здаватися «своєю»?

Відхід Деканоїдзе – велика проблема для Авакова. Рік вона захищала його від нападок громадськості, попри корупцію в його міністерстві, попри його незаконне втручання у дії поліції, попри його відверте покровительство «Беркуту». Тепер інтелігентної маски, під якою ховалося брутальне «бебебе» Авакова, вже немає.

Деканоїдзе була ширмою, але працювала вона ширмою СВІДОМО. А який сенс їй було ризикувати, йти на конфронтацію, відстоювати принципи?
Вона ж тут ненадовго.
***
Сподіваюся, це буде належним уроком для українців. Милі обличчя, закордонні прізвища та великі бюджети від іноземних посольств не можуть замінити волю до змін та професіоналізм.

Україну мають реформувати громадяни України. З максимальною допомогою іноземних радників та консультантів, але відповідальність має лежати на тих, хто непохитно впевнений, що його діти будуть жити тут.

Справжнє Майбутнє, справедливе і розумне, не можна побудувати найнятими за гроші «ландскнехтами». Боротьба за Вітчизну може бути успішною лише тоді, коли за Вітчизну воюють її громадяни. Це – історичний закон, підтверджений багатократно.
Будемо воювати.
***
Нагадаю, я був співавтором закону, який мусив лягти у основу творення нової поліції. Натомість його, з грубими порушеннями регламенту, проігнорували. Отак порушення регламенту Ради виливається у розвал правоохоронної системи.

Igor Lutsenko


Теги статьи: Аваков АрсенДеканоидзе ХатияИгорь Луценко

Дата и время 11 января 2017 г., 09:31     Просмотры Просмотров: 821
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Сергей Жадан опубликовал открытое письмо от звезд Авакову и Луценко
От Луценко и Авакова требуют расследовать нападения на активиста в Харькове
Ряженых «патриотов»-депутатов начали разоблачать по всем фронтам

Аваков заявил о задержании руководства Ивано-Франковской таможни
Премьерская кампания стартовала, или как Аваков и Турчинов рвутся к власти
Високопоставлений чиновник, звинувачений в корупції, спробував відкупитись хабарем

Депутат: Готуйте нові грамоти та ордени, пане Аваков! Сьогодні ваші “пси” просили дозволу стріляти на ураження людей без зброї
Аваков подставил своего консильери
Олександр Аронець: Аваков та Аброськін підтримують фізичну розправу над інакомислячими?

Командир роты спецназа Донетчины подал иск к нардепу Луценко
МВД резко ответили нардепу на пропагнадистские нападки
Перші подробиці арешту сина Хатіі Деканоїдзе

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте