Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

У БПП назвали запізнілим рішення НБУ про визнання Платинума неплатоспроможним

У БПП назвали запізнілим рішення НБУ про визнання Платинума неплатоспроможним
У БПП назвали запізнілим рішення НБУ про визнання Платинума неплатоспроможним

Перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко (входить у фракцію БПП) в ефірі одного з телеканалів висловив думку, що рішення НБУ про визнання Платинум Банку неплатоспроможним – запізніле й тому може бути свідченням вибіркового підходу регулятора.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

«Визнання Платинум Банку неплатоспроможним – це в якійсь мірі запізніше рішення НБУ і в цьому рішення в якійсь мірі навіть проявляється оця неоднаковість, навіть я б сказав вибірковість правління НБУ до того, як і кого визнавати неплатоспроможним банком, коли кого і як виводити з банківського сектору. Я думаю, це також негативно впливає на рівень довіри до банківськогї системи», - констатував нардеп.

Як писав Finbalance, за даними НБУ, Фонд гарантування у межах гарантійної суми виплатить вкладникам Платинум Банку 4,8 млрд грн.

За підсумками трьох кварталів 2016 року обсяг гривневих вкладів населення в «Платинум Банку» зріс на 1,2 млрд грн, або на 36,7%; валютних – скоротився на 12,6 млн дол, або 17,7%.

Заступником глави НБУ є Катерина Рожкова, яка до переходу в Нацбанк у 2015 році була в.о. глави правління Платинум Банку.


Теги статьи: НацбанкПлатинум банк

Дата и время 11 января 2017 г., 17:43     Просмотры Просмотров: 1028
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте