Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Ополченцю, який зґвалтував 22 річну дівчину, світить розстріл

Ополченцю, який зґвалтував 22 річну дівчину, світить розстріл
Ополченцю, який зґвалтував 22 річну дівчину, світить розстріл

У Алчевську бойовик з, так званої, комендатури ЛНР відчув у своїх руках владу та вирішив, що йому все дозволено, тому зґвалтував 22-річну дівчину.

У покарання він отримав табличку з надписом «Я ґвалтівник» разом з якою його провели містом фотографуючи та знімаючи це на відео, а згодом виклали у інтернет. З ролика слідує, що «ополченець» Ярцев – житель Лисичанська, який вже раніше мав судимість. Замість охороняти дівчину він з погрозами та зброєю здійснив акт насильства, розповідає новину Преса України з посиланням на «Інформатор».

Автор ролика додає, що прізвище та обличчя у нелюда досить знайоме, що може свідчити про те, що автор ролика раніше мав відношення до правоохоронних органів. «Судимість була за якою статтею? ... Це ти в Перевальському РВВС там зареєстрований? В Лисичанському? Щось пика у тебе знайома ... ». 

Місцеві жителі додають,  що з розмов бойовиків стає зрозуміло про подальшу долю ґвалтівника. Його планують розстріляти біля місцевої воїнської частини.


Теги статьи: СепаратистыЛНР

Дата и время 25 сентября 2014 г., 18:52     Просмотры Просмотров: 2161
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте