АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

«Айдар» затримав регіонала, який працював на ЛНР (ФОТО)

«Айдар» затримав регіонала, який працював на ЛНР (ФОТО)
«Айдар» затримав регіонала, який працював на ЛНР (ФОТО)

Бійці батальйону «Айдар» затримали луганського чиновника, колишнього регіонала, який співпрацював з терористичною організацією ЛНР. Про це повідомляє луганський журналіст Всеволод Філімоненко на своїй сторінці в Фейсбук, новину передає Преса України.

«На блок-посту ВСУ м. Щастя (на виїзді з Луганська), півгодини тому батальйон «Айдар» затримав депутата Ленінської районної ради (Партія регіонів), заступника начальника департаменту Луганської міськради Олександра Савенка», - повідомляє Філімоненко.

Згідно з розвідданими, наявними у бійців батальйону, Савенко вже довгий час безпосередньо співпрацював з лідерами бойовиків з ЛНР.

«Контррозвідка батальйону має дані про співробітництво Савенко з терористичним угрупуванням ЛНР: Останні кілька місяців А. Савенко на пряму підкорявся наказам заступника мера Луганська Маноліса Пілавова, який на даний момент є «правою рукою» Ігоря Плотницького - ватажка самопроголошеної республіки, яка окупувала обласний центр Луганщини», - зазначає журналіст.

Варто відзначити, що луганський чиновник також тісно співпрацював і з телеканалом 112 (який, за повідомленнями в ЗМІ є власністю колишнього міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка), де регулярно повідомляв громадськості про стан справ в окупованому бойовиками Луганську. Так, зокрема, в одному з останніх інтерв’ю, чиновник заявляв, що після підписання Мінських угод, в місті встановилася тиша і знаходиться в ньому стало практично безпечно. У той же час, як повідомляють військові експерти, на даний момент між різними бандформуваннями Донбасу відбуваються постійні регулярні перестрілки, пов’язані з переділом сфер впливу на окупованих територіях. Тому для громадян України все ще не рекомендується з’являтися на вулицях міста, де в цей час перебувають терористи.

на фото: На мітингу в січні Олександр Савенко читає резолюцію, звернену до президента Януковича з приводу Майдану: «...Проявити твердість і послідовність у захисті конституційного ладу України. Захистити жителів нашої держави від громадянського протистояння, застосувавши всі необхідні законні дії і жорсткі заходи, аж до введення надзвичайного стану»    на фото: І. Плотницький (ліворуч) і М. Пілавов(правіше)


Теги статьи: Батальон АйдарСавенко Александр

Дата и время 25 сентября 2014 г., 18:59     Просмотры Просмотров: 1821
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте