АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

УДАР звинувачує головного регіонала Чернігівщини Мирошниченка у тиску на ніжинського мера Лінника

УДАР звинувачує головного регіонала Чернігівщини Мирошниченка у тиску на ніжинського мера Лінника
УДАР звинувачує головного регіонала Чернігівщини Мирошниченка у тиску на ніжинського мера Лінника

18 серпня кілька десятків ніжинських активістів пікетували приміщення обласної прокуратури та Чернігівської обласної державної адміністрації з вимогою припинити тиск на ніжинського міського голову Анатолія Лінника з боку керівника обласної організації Партії регіонів Анатолія Мирошниченка.

Ніжинські активісти на чолі з головою обласної організації партії УДАР Юрієм Тарасовцем звинувачують Мирошниченка в тиску на ніжинського міського  голову через зміну керівництва ніжинського комунального ринку.

Після обрання ніжинським міським головою на дочасних виборах Анатолій Лінник (представляє партію УДАР) звільнив  з посади директора ніжинського комунального ринку Вікторію Попову. Проти якої, за словами ніжинських активістів – членів Народної ради Ніжина відкрито кримінальну справу за розкрадання щомісяця 180 тисяч гривень.  

Подаємо цитату члена Народної ради Ніжина Анатолія Потапенка:

«В всій час ( з березня 2013 року) Мирошниченко руками тодішнього в.о. мера Кірсанова поставив Вікторію Попову – депутата Чернігівської обласної ради від Партії регіонів керівником ніжинського комунального ринку. Коли Лінник очолив міську владу він звільнив Попову з посади. Після цього на нього почав тиснути Мирошниченко. Щоб ви розуміли в Ніжині колись вже вбили  двох керівник цього ринку і почали Ліннику натякати, що він  будете третім.»

Ніжинські захисники мера також наголошують, що відкриттяадміністративного  корупційного провадження чернігівським УБОЗом щодо встановлення Лінником  собі надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70% від посадового окладу також пов’язано  з спробою міського голови замінити директора ніжинського ринку.

 «Ми будемо робити запити від народного депутата від партії УДАР  до прокуратури та до обласної адміністрації щодо тиску на нашого міського голову», - так підсумував сьогоднішнє пікетування голова обласної організації партії  УДАР на Чернігівщині Юрій Тарасовець.

Додамо, що Анатолій Мирошниченко після революційних подій в країні очолив обласну організацію Партії регіонів, крім того він очолює Чернігівську обласну спілку споживчих товариств.  

http://pik.cn.ua/


Теги статьи: Линнык АнатолийАнатолий МирошниченкоУдар

Дата и время 27 сентября 2014 г., 18:28     Просмотры Просмотров: 2403
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
20 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.256629