АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 6°C
Днепр: 10°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 4°C
Сумы: 4°C
Львов: 7°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Ярош: Контрреволюція починає набирати обертів

Ярош: Контрреволюція починає набирати обертів
Ярош: Контрреволюція починає набирати обертів

Поки на сході України йде війна, у тилу намагаються реставрувати старий уклад, який був за часів Януковича. Хабарі та відкати виросли в кілька разів, а деякі призначення силовиків залишають багато питань. Про це розповів в інтерв’ю лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош. Крім того, він пояснив, чому йде на вибори не від партії, а від мажоритарного округу.

 

У чому ви вбачаєте загрозу відродження старої системи?

 

Дмитро Ярош: Ви знаєте, до нас постійно приїжджають волонтери, туди на передову, привозять те, що нам необхідно для ведення бойових дій, і я постійно отримую інформацію про те, що ті ж самі відкати, і ті ж самі хабарі виросли в декілька разів.

 

Ми бачимо ті ж самі призначення, які відбуваються і по лініїях прокуратури, і по лінії виконавчої влади. І дуже багато людей, які не віядповідають критеріям люстрації народної призначаються на ці посади.

 

І відповідно певна внутрішня контрреволюція, вона починає набирати обертів. Це видно і по лінії міністерства внутрішніх справ.

 

Чи можете ви назвати декілька конкретних прикладів. Від заяв давайте просто до фактів: прізвища, посади. проценти відкатів якісь, що зарах існують.

 

Ви знаєте, говорять мені люди те, що разів у три збільшилися відкати там по різних напрямках. Ми бачимо, що на посаду губернатора Кіровоградщини призначена людина, яка була активним доволі регіоналом.

 

Такі факти справді існують. Ну, і окрім того ми бачимо як міліціонери оживилися по всій Україні. І з яким таким рвєнієм, російською мовою, вони виконують зараз завдання не по боротьбі з сепаратистами тими ж самими, а по боротьбі з нашими бійцями, які відповідно там на ротації їздять і всяке таке інше.

 

Це звичайно вже не тішить, бо не для того була революція, щоби ті старі порядки в нас відновлювались.

 

Добре, але треба ж із цим щось робити, і що ви збираєтесь з цим робити? Ось нова Верховна Рада, по-вашому, буде здатна на перезавантаження системи або ні?

 

Ми зробимо, по-перше, все, щоб попасти в нову Верховну Раду і змінити ті правила гри які є зараз. Відповідно, для нас головне завдання - це показати нову якість політики. Політику власне не продажну, побудовану не на інтригах, а на захисті національних інтересів українського народу.

 

Ось цікаво, як ви туди збираєтесь потрапити, чому ви вирішили не очолювати партію, йти не за списком, не очолювати список, а чому ви йдете особисто за мажоритаркою?

 

Для мене це було таке не логічне рішення. Я, в першу чергу, зараз віддаю весь свій час і свої сили війні. І тому йду по мажоритарному округу, по тому округу, де знаходиться одна з баз добровольчого українського корпусу "Правий сектор". Комунікації в мене тоді не розтягнуті, і я буду мати час власне зайнятись і виборчою компанією. Зі своїм штабом я думав іще.

 

Тобто, просто організаційно вам так буде легше?

 

Так, так звичайно.

 

Добре, ви почали говорити про війну. Давайте поговоримо про події, які в зоні АТО відбуваються. Ось цей режим тимчасового припинення вогню, наскільки він потрібен Україні? Бо терористи його постійно порушують, так, ми все це бачимо. Як можуть розвиватися події, ваш прогноз на майбутнє?

Після підписання ще перших мінських домовленостей у нас на нашій ділянці фронта, де базуються підрозділи правого сектору не було жодного дня, щоб не було зіткнень. Використовується артилерія, міномети, стрілецька зброя, то ми постійно воюємо.

 

Ми не відчуваємо на собі так би мовити цього режиму припинення вогню. Там звичайно, що є певні позитиви. Наприклад, обмін полоненими. Наших хлопців треба звільняти з полону і ми це вітаємо. Ці речі.

 

Але при цьому ми постійно бачимо агентура наша, розвідка доповідає про концентрацію додаткових сил і Російської федерації в тому числі на певних ділянках. Це і Маріупольський напрямок і напрямок Донецького аеропорту, Піски, Авдіївка та ж сама і так далі. Тобто, ми бачимо, що наші вороги готуються до наступного етапу наступу.

 

А українські сили, чи вони використовують цей період для додаткового озброєння, укріплення своїх позицій чи ні?

 

Так, безумосно така активна оборона.

 

Тобто, перепочинок нам цей теж потрібен?

 

Потрьопані наші бригади, вони так само зараз переформовуються і починає формуватися глибокоешолована, ешолонована оборона, ось Дніпропетровська ОДА, я знаю, що активно займається цими питаннями. Будують систему укріплень, протитанкові, ну і так далі і так далі.

 

Ви говорите про зміцнення військової потужності з російського боку на сході, але зараз дуже тривожні сигнали надходять і з Криму, що і там Росія підтягує свою техніку. Наскільки небезпечно зараз цей напрямок з боку, в плані безпеки для континентальної України?

 

На наш погляд, Путін все-таки не зупиниться на тих позиціях, на яких він стоїть. Йому потрібен прохід, сухопутний прохід до Криму. І, думаю, що концентрація військ Російської Федерації на перешийках, на Черногарском і Перекопському перешийках, відповідно, буде використане ними для удару.

 

Можливо, і в напрямі не тільки на Маріуполь, але ще й на Херсон і на Миколаїв, на Одесу. У будь-якому випадки така агентура, інформація знову таки постійно приходить.

 

В України вистачить сил на два фронти грубо кажучи. Ми зможемо відбити цю атаку з Криму чи ні?

 

Ми зможемо відбити. Головне, щоб Генеральний штаб правильно спланував ті заходи, які необхідно зробити для відбиття ще й цього удару. На наш погляд, не зовсім адекватно часто Генеральний Штаб себе веде, але все-таки сподіваємося, що ті зміни, які там відбуваються, вони все-таки позитивно вплинули на цей процес підготовки до відбитими чергового удару. 

http://interviews.com.ua/


Теги статьи: Ярош

Дата и время 28 сентября 2014 г., 17:48     Просмотры Просмотров: 3250
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.059271