АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 7°C
Днепр: 9°C
Одесса: 12°C
Чернигов: 6°C
Сумы: 6°C
Львов: 10°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

Розкол у Радикальній партії: обурені партійці назвали Ляшка "клоуном"

Розкол у Радикальній партії: обурені партійці назвали Ляшка "клоуном"
Розкол у Радикальній партії: обурені партійці назвали Ляшка "клоуном"

У Радикальній партії Олега Ляшка стався розкол. Один з найпотужніших обласних осередків цього утворення звинуватив свого колишнього лідера в маніпуляціях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вінничани, що входили до партії Ляшка, обурені діями свого керівника, адже він без їхнього відома виключив їх з партії. На відео, яке виклали в мережу колишні радикали, вони нарікають, що перед президентськими виборами навесні, повіривши Ляшкові, агітували людей голосувати за нього. Працювали, переконують, безкоштовно.

Але після виборів, твердять, радикал жодного разу не зустрівся з ними й навіть не зателефонував. Не можуть змиритися колишні прихильники Ляшка й з тим, що добровольчого батальйону, який він нібито створив і рекламував – не існує. "Ні Радикальна партія, ні батальйони не набирали людей. Ні одна людина на сьогоднішній день - нема підтвердження, що вона попала в той батальйон. Це фарс. Насправді нічого того не відбувається і нічого того нема! Просто клоун, який виступає на публіку", - заявив колишній голова виборчого штабу Ляшка у Вінниці Олександр Мазур.

Нині колишні очільники вінницького міського й обласного осередків партії Ляшка, зневірившись добитися справедливості, просять людей просто не підтримувати цього кандидата на майбутніх виборах. "Він продав вінницький осередок вінницьким олігархам за серйозні гроші, нас виключив з партії. Керівництво обласного і міського осередку. Так що, люди добрі, думайте гарно, якщо будете поступати в партію до Ляшка", - попереджає колишній голова обласного осередку Радикальної партії Ляшка у Вінниці Володимир Мисецький.

Як уже повідомлялося, Ляшка просять пояснити появу "липової" волонтерки в топ-10 списку Радикальної партії. Вінницький осередок партії Ляшка звинуватив свого лідера в маніпуляціях  

 ТСН


Теги статьи: Олег ЛяшкоЛяшко

Дата и время 01 октября 2014 г., 10:04     Просмотры Просмотров: 2719
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.074527