Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook

Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook
Політолог Авакову: твоє місце в зоні АТО, а не в facebook

Політолог, Громадський діяч, Голова ГО «Євро Столиця» та кандидат в Народні депутати від партії Олега Ляшка по 141 округу – Оскер Олексій визвав на відверту розмову Авакова, після його останнього порівняння майданівців с маргінальними дибілами.

 «Аваков на своїй сторінці в ФБ виклав своє бачення останніх «смітникових» подій навколо ворогів України. Зокрема, Міністр внутрішніх справ має хамство обзивати суспільство, яке керуючись виключно 5 Ст. Конституції України, наводить лад в державі – маргінальними дибілами, при цьому прикривається євроінтеграцією та перемогою «нашої» революції. На завершення Аваков закликає не опускати дух революції та уподобатися дикунам.

  Аваков: «Еще пару разбитых лиц Шуфричей, линчеванных Пилипишиных и Европа отвернется от нашей победившей революции. Боюсь, что и Америка тоже. Господа радикалы, не будьте маргинальными дебилами… Но явите ж высокий дух революции достоинства. Не уподобляйтесь люмпенизированным дикарям. Украина - европейская страна!»

А тепер Сєня, слухай мене уважно, а якщо це звернення збере безліч перепостів та лайків, то і всіх нас!

 1)- Хто тобі дав право прикриватися революцією і називати її нашою? Той факт, що ти став Міністром без погодження Майдану, ще не надає тобі морального права називатися нашим, як і факт обливання тебе зеленкою, а тим паче твоя відсутність на Майдані під час революційних подій.

 2)- Хто тобі дав право називати українське суспільство, яке виконує справедливі вимоги Майдану, маргінальними дибілами? Ти у Януковича навчився чи у Кернеса? Може Добкіна в youtube передивився?

 3)- Ти «тягнеш мазу» за всю владу, обіцяючи прийняти Закон про люстрацію. А хто ти такий, аби розписуватися за всіх?  Спікер? Представник  коаліційної більшості? Президент?

4)- Свої погрози про те, що Європа відвернеться від нас залиш при собі. Вона це точно зробить лише в тому випадку, якщо побачить, що Українська влада змінила лише назви партій і кольори, керуючись старими методами і залишаючи при владі всіх регіоналів, як ви це зараз робите, а українці не намагаються навіть очистити Україну від цієї вчорашньої погані.

5)- Остання твоя фраза, що Україна європейська держава, має право на життя, але не ти її такою зробиш, а ми, суспільство, народ, українці. А ти залишайся зі своїми маргінальними дибілами і продовжуй їх покривати і захищати, але не путай їх з НАМИ!

І останнє, твоє місце, як Міністра, в зоні АТО, а не в facebook, почитай історіювеликих полководців»

 

Источник: http://flashontimenews.com/i


Теги статьи: Аваков

Дата и время 03 октября 2014 г., 12:34     Просмотры Просмотров: 1571
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах 04.12.2016
МВД обнародовало данные пяти полицейских погибших в перестрелке в селе Княжичи близ Киева. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте