Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга

Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга
Курченко прибрал к рукам ахметовскую часть медиа-холдинга

 

Медіахолдинг «ВЕТЕК-Медіа» (входить до групи компаній СЄПЕК Сергія Курченка) уклав угоду з холдингом «Медіа Група Україна» (МГУ, входить до групи компаній СКМ Ріната Ахметова) щодо придбання частки МГУ в інтернет-холдингу United Online Ventures (UOV).

Згідно з домовленістю сторін сума й інші деталі угоди не розголошуються. Нагадаємо, що у вересні 2012 року компанія СКМ заявила, що загалом інвестувала в інтернет-напрям близько $20 млн. Але в цих витратах враховано не лише інтернет-активи UOV, а й онлайн-кінотеатр oll.tv, що належить «Медіа Група Україна», пише Телекритика.

Про це йдеться у спільному повідомлень компаній.

До складу UOV входять українські портали – Bigmir.net, Tochka.net, I.ua, а також сейлз-хаус Digi Media та інтернет-агентство Mi6. Сукупна аудиторія сайтів UOV (дані Gemius, вересень 2013 року) становить понад 4,5 млн осіб на місяць. А сейлз-хаус Digi Media охоплює близько 20% ринку медійної реклами України. «Медіа Група Україна» володіла 45,9% UOV.

«Придбання UOV – це логічний крок у реалізації довгострокової стратегії розвитку онлайн-медіа нашою компанією, – зазначив директор «ВЕТЕК-Медіа» Юрій Ровенський. – Найближчим часом, після завершення угоди з придбання частки другого акціонера (UMH group), «ВЕТЕК-Медіа» отримає повний контроль над UOV».

«МГУ є системним довгостроковим інвестором в медіа, в тому числі в онлайн -ресурси, які є важливою складовою комплексу її активів. При цьому, МГУ і СКМ як будь-який інвестор завжди розглядають будь-які можливості, в тому числі і вихід з окремих бізнесів, якщо пропоновані умови нам вигідні, і відповідають нашими оцінками за параметрами капіталізації та поверненню на інвестиції. Одночасно МГУ продовжує інвестувати в розвиток власних онлайн-медіа, які є одним з її стратегічних пріоритетів», – заявив Федір Огарков, директор МГУ.

Інтернет-холдинг United Online Ventures (UOV) було створено в лютому 2012 року внаслідок об’єднання інтернет-активів «Медіа Група Україна» (Ріната Ахметова), УМХ (Бориса Ложкіна) і KP Media (Петра Порошенка і Бориса Ложкіна), а саме порталів bigmir.net, tochka.net та i.ua. До складу об’єднаної компанії також увійшов сейлз-хаус Digi Media.

На момент створення UOV УМХ і KP Media володіли 75,1%, МГУ – 24,9% акцій об’єднаної компанії. У вересні 2012-го МГУ збільшила свою частку до 45,9%, решта 54,1% перебували в управлінні УМХ. Директором UOV став Дмитро Лисицький.

У квітні 2013 року Борис Ложкін викупив у Петра Порошенка його частку в KP Media, таким чином УМХ став єдиним власником 54,1% акцій UOV.

У червні 2013 року UMH Group і група СЄПЕК (ВЕТЭК) Сергія Курченка підписали угоду купівлі-продажу 98% акцій УМХ. Свої частки в УМХ і проектах погодилися продати майже всі партнери пана Ложкіна. При цьому не було остаточної ясності щодо подальшої долі United Online Ventures, у якому партнером УМХ була «Медіа Група Україна».

Завершення угоди купівлі-продажу UMH Group планується на перший квартал 2014 року, однак СЄПЕК хотів зробити це раніше – у жовтні 2013-го.

Західна інформаційна корпорація


Теги статьи: United online venturesАхметовКурченко

Дата и время 02 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 2056
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах МВД опубликовало имена и фотографии полицейских, погибших в Княжичах 04.12.2016
МВД обнародовало данные пяти полицейских погибших в перестрелке в селе Княжичи близ Киева. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте