АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 3°C
Днепр: 4°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 2°C
Львов: 6°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Савченко – феномен для України, – Кравчук

Савченко – феномен для України, – Кравчук
Савченко – феномен для України, – Кравчук

Перший президент України Леонід Кравчук підтримує всі дії, які робить нардеп Надія Савченко, щоправда не ті, які є спрямованими на повалення влади.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Про це він розповів у ефірі одного з українських телеканалів.

"Савченко – феномен для України. По-перше, ми її визволили так, якщо говорити юридично: президент зустрічав, Героя вручав, весь світ слідкував, Європа вимагала повернути Савченко. І тепер дії Савченко, хоча вони і не є дуже іміджевими, але це питання принципове", – наголосив перший український президент.

За словами політика, він підтримує ті кроки льотчиці, які не є акцентованими на повалення влади, оскільки це може мати серйозні для України наслідки. 

Ми пережили дві революції: жертви, Небесна сотня, що вже тільки ми не переживали. А простір української культури та інформації наповнюється весь час негативом, негативом і серйозними протистояннями. Ми 25 років воюємо у себе в середині, тепер вже і зовні. І будь-які такі дії є зараз непродуманими, а заклики непередбачені потребами суспільства та України. Сьогодні потреба України одна – зійтися, обговорити та прийняти спільні рішення. Якщо цього не буде, то Україну ми можемо втратити, може початися, скажу таку непопулярну фразу, громадянська війна,-
резюмував Кравчук.


Теги статьи: Надежда СавченкоЛеонид Кравчук

Дата и время 26 февраля 2017 г., 19:44     Просмотры Просмотров: 1406
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057366