Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Ляшко веде у парламент сина відомого кримінального авторитета Рибки. Подробиці

Ляшко веде у парламент сина відомого кримінального авторитета Рибки. Подробиці
Ляшко веде у парламент сина відомого кримінального авторитета Рибки. Подробиці

Сергій Рибалко, який йде до ВР за списком Радикальної партії Ляшка під номером 22, — людина непересічна. Він син відомого авторитета Рибки, якого розстріляли конкуренти у Києві у 2005 році.

Цей той випадок, коли яблуко від яблуні недалеко падає. Маючи легальний бізнес (Сергій Рибалко — керівник і власник «Снек Експорт» та SI Group, яким належать торговельні марки «Semki», «Флинт» та «Морские»), він опікується й іншими прибутковими справами. Дарма, що більшість з них незаконні. Головне, що прибуткові.

Журналісти програми «Гроші» з’ясували, що група працівників SI Group виявилася «нелегальним оперативним підрозділом», який працював на сепаратистів на сході.

«Нелегальний оперативний підрозділ — щось на зразок детективного агентства. У мирний час він займався стеженням за впливовими людьми, щоб потім їх шантажувати. Підслуховували і знімали не тільки на вулицях, але і зовсім у пікантних ситуаціях », — сказано в сюжеті. Як доказ були продемонстровані кадри відверто інтимного характеру з життя високопоставлених чиновників, вилучені у співробітників розвідгрупи. До зони уваги групи входили керівники облдержадміністрацій, заступники керівників різних відомств, прокурори регіонів, співробітники органів МВС, а також колишній міністр екології.

Як з’ясувалося, детективне агентство було необхідно для забезпечення безпроблемного існування наркотрафику, який організував наш герой. Через мережу аптек Рибалко збував імпортні наркопрепарати та прекурсори, які спокійно завозив у величезній кількості в Україну в контейнерах з горішками через порт Одесу, який на той момент контролював Юра Єнакієвський.

Усі справи, які відкривалися проти Рибалка, дивним чином закривалися або спускалися на гальмах. Хоча що тут дивного: детективне агентство працювало добре і компромату на високопосадовців та людей у погонах було вдосталь. Ну а якщо було зовсім скрутно, на допомогу приходив близький друг Рибалка – син генпрокурора Артем Пшонка.

До ВР по спискам Ляшка він рветься, по-перше, аби отримати депутатську недоторканість і уникнути правосуддя, а по-друге, знайти нових партнерів, щоб поновити схеми і продовжити свою злочинну діяльність. Адже, після побігу Яниуковича, Пшонки і решти поплічників кровавого режиму, «бізнес» Рибалка зупинився та й взагалі запахло смаженим.

Нацбюро расследований

Теги статьи: РыбалкаРыбалка Сергей Викторович

Дата и время 07 октября 2014 г., 13:11     Просмотры Просмотров: 4086
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Как помирились Петр Алексеевич с Олегом Валерьевичем
После неудачной попытки вывезти "радикалов" в Чечню нардепа Рыбалку "очернили" наркокартелем в Мексике
Сергей Рыбалка: Программа «Схемы» снова полностью исказила действительность

Офшорний Рибалка
Люди Ляшко на Днепропетровщине «радикально» взялись за ограбление фермеров
Рейтинг самых дорогих автопарков депутатов ВР: Пашинский, Рыбалка, Сольвар, Грановский обогнали Обаму с Асадом

На что депутат и бизнесмен Сергей Рыбалко тратит не выплаченные зарплаты своих сотрудников
Это мой бывший тесть: Первые подробности покушения на нардепа
У Києві стріляли в народного депутата

Грязные спонсоры Ляшко: сын "Рыбки", любовница "Рыбки" - Мирошник, Царев и другие убийцы...
В Украине запретили зимнюю рыбалку
Украинцев хотят заставить платить за ловлю рыбы

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Антонов» предложил Трампу свой самолет вместо дорогущего Boeing «Антонов» предложил Трампу свой самолет вместо дорогущего Boeing 07.12.2016
Государственное предприятие «Антонов» предложило свой самолет избранному президенту США Дональду Трампу в качестве новог… Подробнее
Кто контролирует распределение газа в Украине Кто контролирует распределение газа в Украине 07.12.2016
«Дмитрий Фирташ и партнеры» контролируют больше 70% монопольного рынка распределения природного газа в регионах. Бизнес… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте