АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -2°C
Днепр: -2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -2°C
Львов: 4°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 3°C
Ровно: 2°C

Російські ЗМІ поспішили анонсувати пункти доповіді ООН, які будуть оприлюднені 8 жовтня

Російські ЗМІ поспішили анонсувати пункти доповіді ООН, які будуть оприлюднені 8 жовтня
Російські ЗМІ поспішили анонсувати пункти доповіді ООН, які будуть оприлюднені 8 жовтня

За твердженнями російських ЗМІ новий доклад ООН не містить в собі згадок про виявленні бойовиками масові захоронення на Донбасі. Передає новину Преса України.

Оскільки доклад організації охоплює період бойових зіткнень з 18 серпня по 16 вересня та є вже шостим по рахунку, а масові захоронення бойовики виявили 23 вересня, по цій причині в докладі немає ні слова про масові захоронення. В свою чергу офіційний представник ООН Стефан Дужаррик заявив, що дана тема буде піднята в докладі по правам людини в Україні. Саме в зв’язку з даним питанням розгляд докладу перенесено на 8 жовтня.

Нагадаємо, в кінці вересня терористи заявили про виявлення масового захоронення в якому вони ніби виявили чотири сотні тіл. Намагаючись скомпрометувати збройні сили України терористи поспішили оголосити, що у всьому винні українці. Зокрема МЗС РФ заявило, що найдене захоронення є серйозним доказом причетності Нацгвардії України до етнічних чисток. Хоча не доказів не самих могил поки не представили для огляду міжнародним організаціям.

В свою чергу українська сторона заявила, що в даному місці де терористи ніби виявили масові захоронення підрозділів Національної гвардії України ніколи не було.

http://uapress.info


Теги статьи: ООНСмиРоссияСми

Дата и время 08 октября 2014 г., 14:20     Просмотры Просмотров: 1508
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.175956