Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Рубль став найбільш швидкопадаючою валютою у світі

Рубль став найбільш швидкопадаючою валютою у світі
Рубль став найбільш швидкопадаючою валютою у світі

Курс євро на торгах Московської біржі розрахунками tomorrow вперше з березня досяг позначки в 51 рубль. Станом на 22:33 котирування європейської валюти виросли на 41 копійку, до 51 рубля 1 копійки, повідомляє «РБК».

Максимальний курс євро, встановлений Банком Росії, був зафіксований 18 березня цього року. Тоді вартість європейської валюти досягла 50 рублів 94 копійок. В цей день російські військовослужбовці блокували базу озброєння ВМС України в Севастополі, а президент Володимир Путін вніс до парламенту закони про входження Криму і Севастополя до складу Росії.

Курс долара станом на 22:50 виріс на 9 копійок, досягнувши 40 рублів. Максимум був зафіксований в 22:14, коли котирування розрахунками tomorrow досягали 40,06 рубля.

Вартість бівалютного кошика станом на 22:27 мск вперше в історії досягла позначки в 45 рублів. До 23:04 відбувся невеликий відкат до позначки в 44,96 рубля.

За даними агентства «Bloomberg», починаючи з 2 жовтня, Банк Росії направив близько $2 мільярдів для підтримки курсу рубля, який за вересень втратив в ціні 7,5% і найбіль швидкопадаючою валютою в світі.

При цьому агентство наводить слова аналітиків, які вважають, що Центробанку доведеться витратити близько $30 мільярдів до кінця року, щоб уповільнити падіння курсу рубля.

Як повідомив сам регулятор, в понеділок ЦБ продав на ринку близько $420 мільйонів. Дані по середі поки не наводяться.


Теги статьи: РоссияРубль

Дата и время 09 октября 2014 г., 14:08     Просмотры Просмотров: 1145
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" На Прикарпатье офицер ВСУ устроил солдатам "рабскую службу" 05.12.2016
Военная прокуратура Западного региона обвинила полковника Вооруженных сил Украины Григория Демьянчика в том, что он испо… Подробнее
В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте