Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Nemiroff знову зупинився

Nemiroff знову зупинився
Nemiroff знову зупинився

У середу Апеляційний господарський суд відхилив скаргу дочірнього підприємства "УВК "Nemiroff" на рішення господарського суду про стягнення з компанії понад 19 млн доларів у зв’язку з незаконним використанням екс-менеджментом підприємства родиною Глусь бренду "Nemiroff".

Про це пишуть "Коментарі".

За інформацією видання, 21 серпня 2013 року суд анулював реєстрацію всіх торгових марок "Nemiroff", контрольованої екс-менеджментом підприємства. Єдиним легітимним власником усієї інтелектуальної власності, пов’язаної з брендом "Nemirоff" є компанія Nemiroff Intellectual Property Establishment (Ліхтенштейн).

"Ці судові рішення ще раз підтвердили факт незаконності дій колишнього менеджменту українських дочірніх підприємств компанії Nemiroff Holdings Limited - сім’ї Глусь, які вводили в оману контрагентів "Nemiroff", поширюючи завідомо недостовірну інформацію про те, що Олександр Глусь є акціонером Компанії "Nemiroff" з блокуючим пакетом акцій", - сказали в Nemiroff Holdings Limited.

Також представники компанії нагадали, що в рамках цієї справи 21 березня 2013 року господарським судом Києва було накладено арешт на всі банківські рахунки "Nemiroff", який дійсний на даний момент.

Як відзначають в Nemiroff Holdings Limited, робота підприємства неможлива через відсутність склотари, випуск якої в Україні припинений на вимогу власника всієї інтелектуальної власності, пов’язаної з брендом "Nemirоff" компанії "Nemiroff Intellectual Property Establishment".

"Ці дії були вимушеним заходом, щоб зупинити незаконне використання бренду екс-менеджментом родиною Глусь, які ухиляються від виконання рішення судів і незаконно утримують контроль над підприємством", - зазначають у компанії.

Як повідомлялося, 24 жовтня після майже двомісячного простою виробничий комплекс ДП "УВК "Nemiroff" почав розлив продукції.

Экономическая правда


Теги статьи: Nemiroff

Дата и время 07 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1985
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте