Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

У бойовиків Свердловська вкрали касу

У бойовиків Свердловська вкрали касу
У бойовиків Свердловська вкрали касу

Від бойовиків так званої «1-ї козачої сотні їм. Стаса Синельнікова» в Свердловську відвернулася Фортуна. Якщо раніше їх місто намагалися захопити «конкуренти» з козіцинського війська, то тепер від них втік «головний казначей» разом з «касою». Про цю новину повідомляють джерела, наближені до сепаратистських кіл у соцмережах, новину передає Преса України.

«Касою» свердловських бойовиків раніше завідував депутат свердловської міськради від КПУ Олександр Гайдей. Передбачалося, що гроші виділені так званим керівництвом ЛНР для «вирішення соціальних питань» у Свердловську. Місцеві казаки мали намір виплатити за рахунок спонсорських грошей пенсії та зарплати педагогам і лікарям, а також провести ремонт пошкодженого раніше водоканалу.

Однак, в самий цікавий момент «екс-керівник» свердловських бандитів безслідно зник, прихопивши наповнену касу. Синельніківські казаки в розпачі, так як місцеві жителі активно скаржаться на безгрошів’я і потребують допомоги. Як повідомляється, Гайдей втік в дружню йому Російську Федерацію, захопивши з собою кілька десятків кілограм золота у свердловських «золотників» і 2 млн. у.о. своїх колишніх «колег».

Варто зазначити, що колишній лідер бойовиків Олександр Гайдей раніше займався рекетом, і вже був у «розшуку» за рішенням Болотова, нібито «за мародерство». Однак сам Болотов в серпні зник з політичного горизонту і «справа» Гейдея зависла. Згідно із твердженням джерела, колишній комуніст промишляв «віджимом» броньованих джипів.

Раніше ми повідомлялиБойовики Свердловська змушені відстрілюватися від частин збройних сил Російської Федерації. Протягом години між бандитами та російською армією відбувалася потужна перестрілка. 

http://uapress.info/


Теги статьи: Свердловск

Дата и время 12 октября 2014 г., 16:09     Просмотры Просмотров: 1453
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте