Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

У бойовиків Свердловська вкрали касу

У бойовиків Свердловська вкрали касу
У бойовиків Свердловська вкрали касу

Від бойовиків так званої «1-ї козачої сотні їм. Стаса Синельнікова» в Свердловську відвернулася Фортуна. Якщо раніше їх місто намагалися захопити «конкуренти» з козіцинського війська, то тепер від них втік «головний казначей» разом з «касою». Про цю новину повідомляють джерела, наближені до сепаратистських кіл у соцмережах, новину передає Преса України.

«Касою» свердловських бойовиків раніше завідував депутат свердловської міськради від КПУ Олександр Гайдей. Передбачалося, що гроші виділені так званим керівництвом ЛНР для «вирішення соціальних питань» у Свердловську. Місцеві казаки мали намір виплатити за рахунок спонсорських грошей пенсії та зарплати педагогам і лікарям, а також провести ремонт пошкодженого раніше водоканалу.

Однак, в самий цікавий момент «екс-керівник» свердловських бандитів безслідно зник, прихопивши наповнену касу. Синельніківські казаки в розпачі, так як місцеві жителі активно скаржаться на безгрошів’я і потребують допомоги. Як повідомляється, Гайдей втік в дружню йому Російську Федерацію, захопивши з собою кілька десятків кілограм золота у свердловських «золотників» і 2 млн. у.о. своїх колишніх «колег».

Варто зазначити, що колишній лідер бойовиків Олександр Гайдей раніше займався рекетом, і вже був у «розшуку» за рішенням Болотова, нібито «за мародерство». Однак сам Болотов в серпні зник з політичного горизонту і «справа» Гейдея зависла. Згідно із твердженням джерела, колишній комуніст промишляв «віджимом» броньованих джипів.

Раніше ми повідомлялиБойовики Свердловська змушені відстрілюватися від частин збройних сил Російської Федерації. Протягом години між бандитами та російською армією відбувалася потужна перестрілка. 

http://uapress.info/


Теги статьи: Свердловск

Дата и время 12 октября 2014 г., 16:09     Просмотры Просмотров: 1421
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
25 октября 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте