Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Компанії Пинчука Fitch поставив обмежений дефолт

Компанії Пинчука Fitch поставив обмежений дефолт
Компанії Пинчука Fitch поставив обмежений дефолт

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента трубно-колісної компанії "Інтерпайп" з "C" до "RD" - рівня обмеженого дефолту, підтвердивши рейтинг єврооблігацій з погашенням в 2017 році на рівні "C".

Як наголошується в повідомленні агентства, його рішення пов’язане з відмовою "Інтерпайпу" здійснити виплату основної суми боргу в 106 млн доларів 1 листопада, тоді як відсоткові виплати будуть зроблені.

Fitch вказує, що "Інтерпайп" приступив до обговорення подальшої реструктуризації основної суми боргу з групою кредиторів, і угода з ними навряд чи буде досягнута в поточному році.

Як повідомлялося, Fitch у вересні-жовтні знизило довгостроковий РДЕ "Інтерпайпу" з "B-" до "C" у зв’язку з сумнівами у виплаті підприємством 1 листопада 106 млн доларів боргу і ініціюванням дискусій з кредиторами про чергову реструктуризацію.

Fitch вказало, що складнощі з погашенням боргу у "Інтерпайпу" виникли через заміну безмитної квоти на постачання труб в Росію та інші країни Митного союзу, які історично займали 25-30% в структурі продажів, на 19% мито, що б’є по рентабельності.

"Інтерфакс-Україна"


Теги статьи: Fitch ratingsІнтерпайп

Дата и время 09 ноября 2013 г., 00:00     Просмотры Просмотров: 1359
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль В ходе перестрелки в Княжичах только в одного сотрудника Госслужбы охраны всадили 38 пуль 05.12.2016
В теле убитого в селе Княжичи Киевской области сотрудника Госслужбы охраны обнаружили 38 пулевых ранений. Подробнее
Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування Онищенко розповів, скільки Ляшко вимагав грошей за потрібні голосування 04.12.2016
Стало відомо чому Ляшко підскочив до президента після голосування за призначення Шокіна генпрокурором Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте