Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Китайська армія вже більше місяця обстрілює російські кордони

Китайська армія вже більше місяця обстрілює російські кордони
Китайська армія вже більше місяця обстрілює російські кордони

Більше місяця Народно-визвольна армія Китаю обстрілює позиції російських прикордонників з території КНР.

Згідно з повідомленням місцевих блогерів в прикордонному з Росією китайському місті Мацзятунь були помічені колони бронетехніки: танків, артилерії, авіації, а також більше 30 тисяч живої сили, переважно десантно-штурмові підрозділи. Такі повідомлення наповнюють нині інформ-простір, новину передає Преса України.

Згідно з повідомленням, китайські військові в середньому щодоби здійснюють 2-4 артилерійських обстріли російських прикордонних підрозділів російської армії. Про що проінформоване вище російське керівництво, але від населення дану інформацію приховують, щоб не сіяти паніку. Тим не менш, повідомляється, що на брифінгу в Москві міністр закордонних справ (!) РФ Сергій Лавров заявив:

«Масовані артилерійські обстріли наших прикордонних позицій з китайської території, із залученням бойової техніки Збройних сил КНР, почалися на початку вересня, і їх кількість щодня зростає. У середньому щодоби китайські військові здійснюють 2-4 артилерійські обстріли прикордонних підрозділів».

Свідченням атаки є приведення в повну бойову готовність Східного військового округу Росії. Західний військовий округ включає в себе частини і з’єднання російської армії, розквартировані на Далекому Сході і в Забайкаллі. Російських військових підняли по бойовій тривозі. Офіційно - це навчальна тривога, однак, враховуючи, що згідно ЗМІ Народно-визвольна армія Китаю концентрує свої сили біля кордону з Росією останні декілька місяців, то цілком можна припустити, що якась правда в цьому повідомленні прихована.

Російське військове відомство провело спеціальну закриту нараду, на якій прийнято рішення щодо відповідної реакції на реальність китайського вторгнення.

Цікаво, що в інформації наводиться репортаж журналістів телеканалу LifeNews, в якому стверджується, що 10 вересня 2014 року військові КНР обійшли російський пункт пропуску поблизу Находки і атакували його з китайської території. Прикордонники, що підійшли на допомогу, знищили 3 вантажівки з боєприпасами і пошкодили БТР. Однак, під час бою 16 прикордонників загинули на місці, інші відступили.Раніше ми повідомляли: Президент Російської федерації Володимир Путін своїм наказом у четвер, 11 вересня, привів у повну бойову готовність війська Східного військового округу (ВВО), який межує з Китаєм. Подібні дії, за твердженням російської сторони, викликані необхідністю поточної перевірки боєготовності армії країни. 

http://uapress.info/

 


Теги статьи: РоссияКитай

Дата и время 16 октября 2014 г., 09:31     Просмотры Просмотров: 4129
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
03 декабря 2016 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте