Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Олег Соскін : Порошенко зливає Донбас за кримським сценарієм?

Олег Соскін : Порошенко зливає Донбас за кримським сценарієм?
Олег Соскін : Порошенко зливає Донбас за кримським сценарієм?

Порошенко, як виглядає, в Донецькій і Луганській областей повторює сценарій здачі Криму, який реалізовувався протягом двох десятиліть. Все, що зараз відбувається на Донбасі, ми вже проходили з Кримом. Наведемо коротку хронологію.

18 жовтня 1921 була створена Автономна Кримська Радянська Соціалістична Республіка у складі РСФССР

18 травня 1944 почалася депортація татар з території Криму

25 червня 1946 була скасована автономія Криму і створена Кримська область

26 квітня 1954 Кримська область була передана до складу Української РСР

1989 рік - почалося масове повернення татар на територію Кримського півострова

12 лютого 1992 Кримська область отримала статус автономії. АР Крим отримала право мати свій Кабінет Міністрів і обирати парламент

3 серпня 1992 Кравчук і Єльцин домовилися поділити Чорноморський флот СРСР навпіл. Хоча він взагалі повинен був повністю перейти Україні по Біловезькою угодам

9 червня 1995 Кучма і Єльцин остаточно домовилися про розділення Чорноморського флоту. Україна отримала тільки 18,3% кораблів

28 червня 1996 автономний статус Криму був закріплений в Конституції України
в 1997 році було підписано угоду про перебування Чорноморського флоту РФ на території Криму до 2017 року

21 квітня 2010 Янукович і Медведєв підписали Харківські угоди, згідно з якими Чорноморському флоту РФ дозволили залишатися на території України до 2042 року

16 березня 2014 окупаційна влада Криму провела псевдореферендум

21 березня 2014 Путін підписав закон про анексію Криму

Тобто все почалося з 1989 року, коли Україна дозволила повертатися татарам. Ні в одній іншій країні нікому не давали можливості повертатися: в Судети німці не повернулися, до Польщі німці теж не повернулися, результати операції «Вісла», в перебігу якої з території Польщі було виселено півмільйона українців, теж не переглядалися, і українцям нікуди не дозволили повернутися. Чому ж тоді Україна повинна була це робити?

Але, може бути, під час російської окупації татари повстали, виступили союзниками українців? Може, створили потужні бойові батальйони на захист проти російських агресорів? Ні. Може, боролись за свої житла? Ні. Зараз взагалі затихли, і навіть пискнути бояться.

Після початку повернення татар Кримської області був дав автономний статус. Навіщо треба було це робити? Яка автономія? В остаточному результаті Україна повністю втратила Крим і Севастополь. Ось ціна поступок, от ціна зради Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича.

Тепер у нас з’явився новий перевертень, який точно так же здає вже іншу частину нашої території, формує новий Крим, нову російську військову базу - «Лугандонію». Так формувалася екстериторіальність Севастополя, потім Криму, а тепер частини Донецької та Луганської областей. В результаті ми отримуємо російський анклав, на якому розміщені великі міста і підприємства, шахти, заводи, коксохіми, ГЗК.

Якщо це не зрада, то що тоді називати зрадою? Можливо саме тому, що Кучма віддав Україну під час свого президентства, зараз він знову очолив процес зради, представляючи Україну на так званих мінських переговорах, які проходили на території нашого ворога диктатора Лукашенко, який заарештував відразу після цього сотню наших українських уболівальників.

Таким чином, завдяки Кравчуку, Кучмі, Ющенку, Януковичу, Порошенко ми вже втратили майже 8% території і 15% населення. Ось до чого ми прийшли, ось за що була революція, ось за що в інший світ пішла Небесна Сотня, от за що проливали кров і віддавали свої життя тисячі громадян, які захищали Україну. Ось результат дій зрадників України, які стоять на чолі країни - зруйнована економіка, знищена гривня, девальвація, введення нових податків, збільшення старих податків, повне беззаконня, терор, насильство, дефолт, голосування за закон про особливий статус Донбасу, підписання цього закону Порошенко.

Ось результат дій лідерів кланово-олігархічних сімей, які захопили Україну і наївності, довірливості українського народу, не розуміючого, що тільки самому можна бути творцем свого щастя, своєї долі. Той, хто не творить своє щастя, не бере його до свої руки, той перетворюється на в’язня концтабору, в’язниці імені правлячого олігархату. І не важливо, яке прізвище буде мати президент. Як написано в Євангелії, «ім’я їм Легіон».

Джерело :  http://osp-ua.info


Теги статьи: ДонбасПорошенко

Дата и время 17 октября 2014 г., 14:32     Просмотры Просмотров: 3363
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

«Дело Злочевского»: коммерческая тайна Петра Порошенко
Наливайченко подтвердил, что передал Америке компромат на Порошенко
Гройсман предложил Семенченко и Парасюку вариант решения проблемы "блокады Донбасса"

Учительница с авдеевского мурала: "Ложусь с молитвой, а когда просыпаюсь, не сразу понимаю, жива или нет"
Ганьба на весь Роттердам. Як після блокування вугілля з Донбасу вилізла нагору грандіозна афера з тарифами
Президентский авиапарк застраховали на полтора миллиарда

The New York Times: Росія зупинилась за крок від офіційного визнання «ЛНР» та «ДНР»
Три года после Майдана: разочарование, недоверие, пессимизм — Deutsche Welle
Волонтер Роман Синіцин розповів про щоденний подвиг звичайного водія Слави (фото)

Порошенко: Путин создает на Донбассе Алеппо
Бой под Авдеевкой российские диверсанты пошли на прорыв
Украина обречена поставить не фиктивную, а реальную стену на сегодняшней линии разграничения

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте