АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Чиновник Ставицького досі залишається заступником глави НАК «Надра України»

Чиновник Ставицького досі залишається заступником глави НАК «Надра України»
Чиновник Ставицького досі залишається заступником глави НАК «Надра України»

Заступником глави правління НАК «Надра України» з 2010 року залишається Максим Максіменцев, причетний до фірми «Надра-Геоінвест», яку пов’язують з екс-міністром енергетики та вуглепрому Едуардом Ставицьким. Про це пише Сергій Головньов на сайті «Insider».

ТОВ «Надра-Геоінвест» було засноване наприкінці 2007 року фірмою «Гео-Інвест» (50%) та національною компанією «Надра України» (50%), яку в той час очолював Едуард Ставицький.

Власником «Гео-Інвесту» на той час була компанія «Сігма капітал», співзасновником якої була дружина Максіменцева Надія. Сам Максим Максіменцев у той час вже працював в інвестиційному управлінні НАК «Надра України». З червня 2010 року він працює заступником голови правління НАК «Надра України».

У 2011 році «Сігма капітал» вийшла зі складу засновників «Гео-Інвесту». Зараз по 49% статутного капіталу цієї фірми володіють офшорні компанії «Tamworth Ltd» з Белізу і «Avitem Capital SA» з Панами.

Директором фірми «Гео-Інвест» є Ігор Іваніченко – менеджер Ставицького. Він був директором футбольного клубу «Кристал-Аметист», почесним президентом якого є Ставицький. Крім того, Іваніченко очолював фірму «Чарівниця», яка належить матері Ставицького – Вікторії.

«Надра-Геоінвест» має два спецдозволи на розробку нафтогазових родовищ. Так, одразу після заснування компанія отримала ліцензію на розробку Скоробогатьківського газового родовища у Лохвицькому районі на Полтавщині.

У грудні 2012 року «Надра-Геоінвест» отримало спецдозвіл на розробку нафтового родовища «Воронківско-Селюхівська група структур» в Чорнухинському районі Полтавської області. За даними видання, роботи там навряд чи ведуться, адже у липні цього року Держгеонадра проводило конкурс на залучення інвесторів у тому числі для розробки цього родовища.

Від «Наших грошей»

ТОВ «Сігма капітал» у 2006 році заснували Надія Максіменцева (20%) і ЗАТ «Страхова компанія «Індустріальна» (80%), засновником якої на той час був Сергій Тігіпко. У жовтні 2007 року замість компанії Тігіпка співзасновником «Сігми капітал» стала Вероніка Анненкова. У 2009 році Максіменцева і Анненкова вийшли зі складу засновників фірми, де їх змінило ПАТ «Страхова компанія «Корал».

Протягом 2006-2009 років ТОВ «Сігма капітал» було зареєстроване у Києві на вул. Комінтерну, 80. За цією ж адресою був прописаний «ТАС-Комерцбанк» Тігіпка. Протягом 2006-2010 років директором «Сігми капітал» була Інна Гапчук, яка також очолює ТОВ «ТАС-Девелопмент».

Директором «Гео-Інвесту» протягом 2006-2011 років була Катерина Крушинська. Влітку 2011-го її змінивІгор Іваніченко.

Іваніченко також є керівником ТОВ «Сиріус 2013», на яку записано акції кіровоградської авіакомпанії «Урга», чию наглядову раду до 30 вересня цього року очолював Анатолій Ставицький, батько Едуарда Ставицького.

«Гео-Інвест» і «Надра-Геоінвест» мають спільний телефон (0442212489) і зареєстровані за однією адресою: Київ, вул. Електриків, буд. 26, корпус 43.

Наши Гроши


Теги статьи: Иваниченко ИгорьСтавицькийСтавицкийЭдуард Ставицкий

Дата и время 19 октября 2014 г., 10:34     Просмотры Просмотров: 3469
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи:

Ставицкий и Курченко поставляют уголь и металлолом из ОРДЛО в Европу по схеме через Марокко и Италию - один из покупателей швейцарская Flame SA, - источник
В компании «БРСМ-Нафта» Ставицкого растет социальное напряжение – сотрудники угрожают блокировать работу компании
Несколько десятков миллионов гривен на залог для Насирова дал экс-министр Ставицкий, - источник

Родственной Януковичу компании запретили разработку месторождения на Харьковщине
Семьи погибших на «БРСМ-Нафте» пожарных получают угрозы от людей Ставицкого: экс-министр требует отозвать иски о компенсации
Экс-министр Ставицкий планирует встретиться с европейскими политиками в поддержку новой политсилы

Ставицкий с соратниками планирует создать новую политическую силу, - источник
Ставицкий опроверг информацию о конфликте со своими соратниками
Ставицкий пошел против «Семьи»: бывшие соратники обвиняют его в «крысятничестве»

Большинство политиков и чиновников современной Украины имеют один или несколько паспортов других стран
Ставицкий спасает бизнес: «БРСМ-Нафта» возглавил брат Бродского
Кто "крышует" золотой запас Захарченко

Комментарии:

comments powered by Disqus
26 апреля 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте