Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Новий закон "Про прокуратуру" позбавляє громадян права писати скарги в прокуратуру - В.Бойко

Новий закон "Про прокуратуру" позбавляє громадян права писати скарги в прокуратуру - В.Бойко
Новий закон "Про прокуратуру" позбавляє громадян права писати скарги в прокуратуру - В.Бойко

14 жовтня Верховна Рада ухвалила пакет антикорупційних законів. Але скептики кажуть, що це не більше, ніж антикорупційна клоунада і це далеко не справжня боротьба з корупцією, а передвиборчий піар.

 "Учора був чорний день в історії України; було знято останні запобіжники, що стримували розгул корупції. І за декілька місяців нас очікує новий соціальний вибух, пов’заний з кричущою корупцією", - каже Володимир Бойко, відомий журналіст, який більше 20 років розслідував злочини, в тому числі й корупційні і писав на цю тему.

Щодо реформ в Україні думка В.Бойка була категоричною:"Проводити буржуазні (капіталістичні) реформи у феодальному суспільстві неможливо. Доки ми не матимемо незалежного суду і не  контролюватимемо діяльність аристократичного чиновницького клану, не відбудуться жодні економічні реформи".

Новий закон "Про прокуратуру" позбавляє громадян права писати скарги в органи прокуратури. Прокуратура вже не буде приймати громадян. Ліквідовуються органи прокуратури, які наглядали за діяльністю чиновників.

Володимир Бойко навів приклад Степана Кубіва, якого Генпрокуратура притягла до кримінальної відповідальності за корупційні дії, натомість він йде до Верховної Ради по блоку Порошенка і, коли стане депутатом, справу проти нього закриють.

Зараз йде розгул корупції, вважає Бойко і говорить про можливий соціальний вибух. 

Лікувати хворобу можна тільки постановкою діагнозу, виявленням причин і усуненням цих причин, вважає Бойко. Причина полягає у тому, що Україна зараз знаходиться у стані станово-феодального суспільства. "Аристократія" і "плебс" різні у своїх правах.

http://ar25.org/


Теги статьи: Закон о прокуратуре

Дата и время 19 октября 2014 г., 12:15     Просмотры Просмотров: 2541
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

«Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена «Похоронная команда» в порту «Черноморск» (Ильичевский порт) усилена 24.10.2016
В Морском торговом порту «Черноморск» (Ильичевский порт) к «похоронной команде» управленцев доба… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужен ли Украине визовый режим с Россией?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте