АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Пилипишин і Кузьмук обікрали «Блок Петра Порошенка»

Пилипишин і Кузьмук обікрали «Блок Петра Порошенка»
Пилипишин і Кузьмук обікрали «Блок Петра Порошенка»

Кандидатів у народні депутати України Олександра Кузьмука і Віктора Пилипишина звинувачують в обмані виборців: вони використовують в агітаційній діяльності символіку «Блоку Петра Порошенка».

Новину передає Преса України. 

Самовисуванці Олександр Кузьмук та Віктор Пилипишин незаконно використовують символіку «Блоку Петра Порошенка». Робиться це для того, аби продемонструвати людям нібито підтримку з боку партії президента. Про це кореспонденту Преси України розповіли у прес-службі партії. 

Крім цього у відомстві додали, що «неодноразово звертали увагу на неприпустимість подібних маніпуляцій».

У штабі «Блоку Петра Порошенко» заявили, що вже почали готувати судові позови проти низки кандидатів, які неправомірно використовують їх символіку, тим самим вводячи в оману виборців. 

Згідно закону, використовувати символіку можуть тільки ті кандидати, які підтримані з’їздом партії, і мають відповідний дозвіл. «Також юридична служба «Блоку Петра Порошенко» підготувала ряд звернень до телевізійних каналів з вимогою зняти з рекламних блоків ролики тих кандидатів у народні депутати, які самовільно, без дозволу на те політичної партії «Блок Петра Порошенко» використовують у своїй передвиборчій агітації символіку і гасла нашої політичної сили», - повідомили в штабі. 

Зокрема, юристи блоку стверджують, що «краденою» символікою в рекламних роликах користуються Олександр Кузьмук (виборчий округ №38), Віктор Пилипишин (виборчий округ №223) та інші.

«Юридична служба партії змушена звернутися в судові та правоохоронні органи через факти введення в оману виборців тими кандидатами в народні депутати, які використовують символіку блоку і при цьому не є висуванцями партії», - підкреслили в партії. «Наголошуємо, символіку Блоку Петра Порошенка мають право використовувати тільки ті кандидати у народні депутати, яких офіційно підтримала наша партія. Звертаємо увагу керівників ЗМІ і рекламних служб редакцій на цей важливий момент», - наголосили у відомстві.

http://uapress.info


Теги статьи: Александр КузьмукПилипишинВиктор Пилипишин

Дата и время 19 октября 2014 г., 18:09     Просмотры Просмотров: 3142
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто на ваш взгляд самый большой враг Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05129