АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Російський підводний човен біля берегів Швеції мав знищити литовське судно-сховище газу

Російський підводний човен біля берегів Швеції мав знищити литовське судно-сховище газу
Російський підводний човен біля берегів Швеції мав знищити литовське судно-сховище газу

У Литві широко обговорюється новина про появу російського підводного човна в територіальних водах Швеції, повідомляє ІА REGNUM 

«Підводний човен» обговорюється в контексті безпеки судна-сховища для терміналу скрапленого газу, яке було побудовано норвежцями в Південній Кореї і зараз рухається в литовський порт Клайпеда. Газовий термінал в Литві називають «порятунком» від монополії «Газпрому». Нібито Росія готова все зробити, щоб він не запрацював,  тому новина про таємничий підводний човен стала приводом для занепокоєння.

 

Втім, за словами міністра енергетики Литви Рокас Масюліса, Литві поки немає про що турбуватися, оскільки схоронність судна-сховища для терміналу зараз забезпечує сама Норвегія. «Безпека судна забезпечена. Поки воно не дійшло до Клайпеди, ним займаються норвежці – власники судна. А коли дійде, займемося вже ми», – в ефірі національного телебачення LRT сказав Масюлис.

В цей же час військовий експерт Александрас Матоніс стверджує, що Клайпедський порт і газовий термінал для Росії представляють не менший інтерес, ніж Стокгольмський архіпелаг.

Як раніше повідомляло ІА REGNUM, раніше Міноборони Швеції розповсюдило фотографію, на якій зображений іноземний підводний човен, що опинився в затоці в районі Стокгольма. За даними військових, субмарина як і раніше не покинула територіальні води країни. При цьому військові заявили, що у них немає поки підстав говорити про причетність тієї чи іншої країни до інциденту з порушенням територіальних вод Швеції. На даний момент тривають пошуки «підводного човна».

http://patrioty.org.ua/r


Теги статьи: Подводная лодка

Дата и время 21 октября 2014 г., 09:59     Просмотры Просмотров: 4866
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто по вашему мнению лучший президент за историю независимой Украины?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте