Рейдерство, коррупция в Украине, борьба с коррупцией • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

Залізничники без тендеру віддали 5,5 мільйона партнерам сина транспортного замміністра

Залізничники без тендеру віддали 5,5 мільйона партнерам сина транспортного замміністра
Залізничники без тендеру віддали 5,5 мільйона партнерам сина транспортного замміністра

ДП «Дарницький вагоноремонтний завод» 9 жовтня уклав угоду з ТОВ «Західспецбудмеханізація» на виконання робіт з ремонту асфальтного покриття автодоріг і тротуарів на території заводу. Вартість угоди склала 5,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Об’єми робіт в документації на «ВДЗ» не уточнені. Розпочати ремонт повинні упродовж 10 днів після отримання 50% авансу, закінчити – за півтора місяці.

Власниками фірми «Західспецбудмеханізація» («ЗСБМ») є Ігор Зюбрик і Євген Яворський. Підписантом компанії в ЄДР зазначений Орест Лозинський.

У 2010-2012 Зюбрик очолював фірму «Технології ремонту транспортної інфраструктури», а Лозинський є директором «Технологій» з кінця 2012 р.

Співзасновником фірми «Технології ремонту транспортної інфраструктури» у 2008 виступив Антон Корнієнко, син чинного замміністра інфраструктури Володимира Корнієнка. У складі власників «Технологій» Корнієнко-молодший перебував до літа 2012 р., контролюючи третину статутного капіталу фірми. Водночас, у 2009-2011р.р., за даними «ВДЗ», компанія «Технології» виграла тендерів на 40,66 млн грн.

Одночасно з Антоном Корнієнком до складу власників «Технологій» також входила Оксана Зюбрик-Жмурко, зареєстрована з вказаним вище власником «ЗСБМ» Ігорем Зюбриком за однією адресою.

Компанія «ЗСБМ» почала вигравати тендери у липні цього року. Загалом за чотири місяці вона отримала замовлень щонайменше на 39,26млн грн.

Наши Гроши


Теги статьи: Зюбрик ИгорьКорниенко Антон

Дата и время 21 октября 2014 г., 18:24     Просмотры Просмотров: 1595
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus

Важные новости

Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году Украине не хватает 50 млрд грн на перерасчет пенсий в 2017 году 02.12.2016
На перерасчет пенсий в 2017 году Украине необходимо 50 миллиардов гривен. Подробнее
Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским Сумские фискалы стали заложниками монополизации рынка тканей Бедриковским 26.11.2016
События последних дней, происходящие в ГФС Сумской области, носят явные признаки четко спланированного возмездия за пров… Подробнее
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Если бы выборы в Раду проходили сегодня, кого бы вы поддержали?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте