АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -3°C
Львов: 3°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 3°C
Ровно: 1°C

"Темні" заробітки генерала, який рветься в Раду: мисливські угіддя та шикарний маєток у Пущі-Водиці

"Темні" заробітки генерала, який рветься в Раду: мисливські угіддя та шикарний маєток у Пущі-Водиці
"Темні" заробітки генерала, який рветься в Раду: мисливські угіддя та шикарний маєток у Пущі-Водиці

Сотні кандидатів рвуться в Раду, але як саме вони заробили власні статки, не скажуть жодному виборцю.

Тому програма "Гроші" першою покаже, що нажив за скромну службу в СБУ генерал-майор Костянтин Іванович Бриль, який балотується в нардепи по округу 93. У Пущі-Водиці Костянтин Іванович має один із кращих серед сусідів маєтків, де майже на кожному паркані літера, на яку починається його прізвище.

По всьому периметру огорожі встановлені камери, а охороняє генерала власна охорона. Працюючи на держслужбі, кандидат в депутати має територію близько гектара, у дворі припарковані дві іномарки. Крім того, в селі Жовтневому під Переяславом розташовані мисливські угіддя, теж Бриля Костянтина.

Проте в декларації за 2012 рік про десятки гектарів землі не сказано ні слова. Читайте також: Звабливий підкуп виборців: навіщо партіям відверті кандидатки Звідки ж гроші у генерал-майора, журналістам погодилася розповісти пані Люба.

Одесити її згадують, як "маму, яка потрібна Одесі", так колись підписували її передвиборчі листівки. Колишній кандидат в мери та бізнесвумен Любов Івченко знає, як працювати з сьогоднішнім кандидатом в нардепи. Любов переконує, що працювала б в рамках закону, але одного дня в Одесу прибув ревізор зі столиці, Костянтин Бриль, який працював у антикорупційному відділі податкової.

Жінка твердить, що він поставив її перед фактом: щоб її компанія й надалі отримувала відшкодування ПДВ, треба ділитися. Постійне віддавання відсотків укріплювало не тільки фінансові відносини, а й породило справжню дружбу цієї пари, та одного дня Костянтин Іванович запропонував більше.

Схема працювала просто - компанія Люби начебто купувала заслонки у фірми, на яку вказував Бриль.

Цій фірмі начебто платився НДС. Потім Люба продавала заслонки за кордон, і зверталася до держави з вимогою компенсувати НДС, оскільки цей податок діє всередині країни. Бриль допомогав отримати відшкодування. Люба стверджує - через те, що не захотіла більше працювати, її підставили, і сам Бриль мав добре знати деталі цієї підстави

Проти неї відкрили кримінальну справу та кинули за грати на 4 роки. Сам Бриль жодним словом не фігурує в кримінальній справі, але під підозру тоді за дивним збігом потрапили сьогоднішні помічники Бриля у виборчій кампанії.  Раніше повідомлялося, що екс-міністр Бойко мешкає у "царському селі" з власною церквою, школою та розважальним комплексом.

  http://tsn.ua/

Теги статьи: Константин Брыль

Дата и время 22 октября 2014 г., 14:16     Просмотры Просмотров: 4912
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
24 ноября 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05256